pasta cila

rcengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar malum yaz ayları sıcaklarla beraber gelmeye başladı ve yazın arabalar daha bir belirgin hale geliyor..istanbul trafiğinde ufak tefek cizikler (tampon altları-camurluk) oluyor ister istemez hiçbirşey bile olmasa gece park ediyorsun sabahında çizikle uyanıyorsun ve gercekten cok sinir bozucu havalar güzelleşince yağmur olmayınca dahada belirginleşiyor bu çiziklerden kurtulmak için tavsiyelerinizi bekliyorum..pasta cila düşünüyorum ama etraftan duyduğum arabanın boyasını inceltiyormuş doğruluk payı varmı veya pasta cila dışında bu çizikler için boyayada zarar vermeden ne yapabilirim..??

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pasta arabanın dış katmanındaki çizilmiş zedelenmiş ve solmuş boyayı inceltir. Bunu hamama gidip keselenmeye benzetebilirsin. Alttan gelen taze boyanın korunması ve parlaması içinse cila yapılır.

bbarann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşındırır elbette fakat bi seferde bişe olmaz senede iki sefer yapılabilir nasıl olsa 20 yıl kullanılmıo araçlar.. fazlası zarar cilaladınmı keyfinden geçilmez zaten..

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önce güzel bir pasta yaptır, sonra kullanılan cilanın kalitesine göre 3-6 ayd bir cilayı pastasız tekrarla.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
imkan varsa sonax, ziebart gibi yerlerde profesyonelce yaptırmanı öneririm bende pasta yapayım derken arabanın boyasını mahvettim önceki aracımda cilayı yaparbilirsin onun herhangi bir tehlikesi yok sadece cila olacak ancak

Son düzenleme:

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Profesyonel bir yerde yaptırmak istersen bostancı 3m i tavsiye ederim pasta cilanın ötesinde direk boya koruma yapıyorlar ve bu işte çok başarılılar. 3m i tercih edersende gencayı bul benim ismimi var tanıdıklara uyguladıkları fiyatlar aklındakinin altında sizi üzmeyecek fiyatlar olur.

Kendim yapmaya karalıyım dersen de pastayı ayrı cilayı ayrı alma bu karışımı çok iyi tutturmuş tek tüpte sonax extreme pasta cila var. Opetlerden bile tamin edebilirsin.