Pasta cila yaparken nelere dikkat etmeli?

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Arabamda harelenmeler ve derin olmayan çizikler var.Ayrıca rengi de biraz mat görünüyor gözüme.Geçenlerde bir arkadaşın tavsiyesi ile pasta cila aldım.Rengi sarımsı ve krem peynire benziyor:D Aşağıda linkini paylaştığım polisaj makinesini alıp uygulamayı düşünüyorum.Kafama takılan konu ise; ucuz yada kalitesinden emin olmadığımız pasta cilayı kullanırsak ne olur? Polisaj makinesi kullanmanın faydası ne olur? (bu ürünü fiyatı ucuz olduğu için seçtim açıkcası.Sonuçta yılda bir kullanacağım) Son olarak sizin tavsiyeleriniz nelerdir öğrenmek isterim...(pasta cila markası veya polisaj makinesi)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-kendiniz-parlatin-48621051/detay/?favorite=1

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
benzeri koçtaşta 25 lira ve bir işe yaramıyor. kendi kendine bakım için 300-400 TL (makina dahil) gözden çıkarmak lazım

srk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bir işine yaramaz aklında bulunsun bence 200 tl civarlarında einhell die bir marka var o ürünü alabilirsin bt-po 1100 sanırım modelide üründen memnun kalırsın ve gözle görülür derecede uygulamalar yaparsın tavsiyem bu ve daha üstü bi makina olur

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o linkini verdiğin üründen bi cacık olmaz

orta fiyatlı polisaj makinaları; Attlass, KL, crown-flex, max-extra(bu ürün hafif ve güclü tavsiye ederim)

tuna67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç bir işine yaramaz aklında bulunsun bence 200 tl civarlarında einhell die bir marka var o ürünü alabilirsin bt-po 1100 sanırım modelide üründen memnun kalırsın ve gözle görülür derecede uygulamalar yaparsın tavsiyem bu ve daha üstü bi makina olur

einhell'in makinası 120tl'di tekzende. Aynı model olması gerekiyor, amatörler için iyi diyorlar

asil23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani ucuzunu alacagınıza hiç almayın diyorsunuz öyle mi?bende ucuz bi polisaj makinası alıp kendim pasta cila yapmayı düşünüyordum ?? hiç almasammı

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cilayı dandik silikonlulardan aldıysan hiçbir işini yaramaz şimdi çizikleri gidermek ve azaltmak için aşındırıcı pasta alacaksın eger maskelemek istiyorsan da yağlı glaze alacaksın her ay da vaks veya üc ayda bir sealant atacaksın mükemmel korumayı böyle saglarsın eline güveniyorsan yapabilirsin