Pasta cila sonrasi olusan cizikler

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar aracimi 1 ay once pasta cila yaptirmistim ve 1 aydır araci dogru duzgun yikayamamistim malum soguklardan dolayi dun yikamamla beraber aci gercekle karsilastim daha önce olmayan bu cizikler tavanda kapilarda özelliklede ön kaputta cok belirgin. Araci güneşe koymaktan cekinir oldum. Resim eklicem ama konuyuda telden actigim icin resimler ne derece belli bilmiyorum. Bu kilcal cizikleri tekrar pasta ile giderebilirmiyim ? uploadfromtaptalk1395138715048.jpguploadfromtaptalk1395138729115.jpg

GT-I9505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
vauv, rezalet. Düzgün pasta işlemi ile geçer bunlar ama nasıl oluştuğunu araştırmak lazım.

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi kaputu ufak bi kaza sonucu boyattik boyatincada tum arabaya kendi boyacimizda pasta cila yaptiralim dedik. O zaman ki cilanin etkisi ile pek bisey anlamadik ama sonradan ortaya cikti. Ben kendim pasta yapabilirmiyim acaba bunu ?

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kendim pasta cila yapıyorum ve benim araçta da biraz fırça çiziği denen şeylerden belli belirsiz var. Birkere siz yaparsanız düeltemezsiniz çünkü prifesyonel iş yapan bir yer ve düşük devirli polisaj makinesi geekli. Ayrıca yaptırsanız bile 1 sene sonra fırçayla yıkana yıkana gene buna benzer olacak. Ayrıca siyah renk fırça çiziğini güneşte daha belirgin gösteriyor. Bence pastaya hiç girmeyin yılda 2 defa kendiniz cila yapın yeter.

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben kendim pasta cila yapıyorum ve benim araçta da biraz fırça çiziği denen şeylerden belli belirsiz var. Birkere siz yaparsanız düeltemezsiniz çünkü prifesyonel iş yapan bir yer ve düşük devirli polisaj makinesi geekli. Ayrıca yaptırsanız bile 1 sene sonra fırçayla yıkana yıkana gene buna benzer olacak. Ayrıca siyah renk fırça çiziğini güneşte daha belirgin gösteriyor. Bence pastaya hiç girmeyin yılda 2 defa kendiniz cila yapın yeter.
cila yapınca çizikler görünmez mi ?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu işi yapan adama git sor bakalım yaptığı işi kendi beğenecek mi?

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sorma ya valla acaip canim sikildi zaten. Onceden yikayip yikayip ozellikle gunese koyduğum arabayi simdi kose bucak sakliorn

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben sana şunu söyleyeyim... bu işi gerçek mana da yapan kişiler yapmadığı sürece bu çizikler kalır... elle yapılan pasta ile çıkacağını sanmam. Eğer adam yakın ise git göster bakalım ne diyecek? insanın canının sıkılmaması elde değil. Sanki pasta yapılmamış da zımpara edilmiş gibi olmuş.

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her yaptırdığınız yanlış uygulama boyanızı biraz daha incelmesine sebep olur o yüzden güvenilir ve kaliteli biryere biraz paraya kıyıp yaptırın eğer durumunuz yok ise cila sürün biraz toparlar ama birkaç yıkama sonrası tekrar ortaya çıkmaya başlar.

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hafta soni goturecegim bakalim hayirlisi artık