Pasta cila kaça?

mfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaklaşık 2 hafta önce 3m ürünleriyle yaptırdım far parlatma, pasta, cila, boya koruma ve park sensörü boyama 220 tl. Burada kullanılan malzeme ve tecrübeli işçilik önemli.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İmkan varsa ve el yatkınsa 200 lü rakamların biraz daha üzerine çıkıp kendiniz yapın. Makine ort. Kalite sünger ve çeşitli polishler işinizi görür.

Yok dışarıda yaptırıcam derseniz pasta sonrası boyayı alkolle (ipa) silip mutlaka wax atın attırın ;)

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İmkan varsa ve el yatkınsa 200 lü rakamların biraz daha üzerine çıkıp kendiniz yapın. Makine ort. Kalite sünger ve çeşitli polishler işinizi görür.

Yok dışarıda yaptırıcam derseniz pasta sonrası boyayı alkolle (ipa) silip mutlaka wax atın attırın ;)

Alkolle silip wax attırmanın faydası?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Koçtaş Karşıyaka mağazasının altındaki yıkamacıdan fiyat aldım, würth ürünleri kullanıyor, uygulama ücreti 250 TL den başlıyor, pazarlık dahi yapmıyor :(.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koçtaş Karşıyaka mağazasının altındaki yıkamacıdan fiyat aldım, würth ürünleri kullanıyor, uygulama ücreti 250 TL den başlıyor, pazarlık dahi yapmıyor :(.

Savaş abi tercihin meguiars polytop veya 3m den olursa kalıcı ve kaliteli olur.

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

savaş abi eniştemin arkadaşı var örnek köyde seyyar yapıyor eniştemin arabasını yapmış eniştem bahsetmişti 50 tl ye istersen bi araştırayım bende düşünüyorum cünkü

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
6.Sanayii Buca daki opelci ustamın Boyacı komşusundan fiyat aldım.
Rötuşlar dahil 130 Tl istedi.
Fiyat makul gibi..

Şu seyyar çalışan usta ile de konuşmak iyi olurdu...

ykpcftc

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklaşık 3 yıldır bende dışarıda pasta cila yaptırıyordum... geçenlerde '' ulan benim neyim eksik'' deyipo işe koyuldum.. 15 tlye x markasının cilasını aldım... aracımı yıkatıp bir güzel kurulayıp gölge bir yerde işe başladım... yaklaşık 1 saatte işim bitti...sonuçlara bende inanamadım... mükemmel olmuştu...kendim yaptığım için detaylara özen gösterdim ... kapı içlerine kadar... gerçekten dışarı yaptırdığımdan bin kat daha güzel olmuştu...hemde sonuçlarını gördükçe daha bi zevkle işini yapmaya çalışıyorsunuz..:)::)sözüm odur ki elimiz kolumuz sağlam kendi işimizi kendimiz yapalım... zaten yılda en fazla 2 kere yapılan bir iş değilmi...

vectra_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pasta cilayı kendimiz yapmak için gereken malzemelerin tam listesini paylaşabilirmisiniz.