passat 1.8 alalım dioruz yorumlar?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıtı izmir trafiginde filan 200 kuruşlarda gezer benden söylemesi(lpg tabiiki)

bir de istanbul içindeki tüketimi var litre bazında 13-14ü rahat görüyorlar.izmirde sakin kullanılarak 20-25 kuruş aralığı yakalanabilir.

nerden baksanız 10 yaşında falan olacağından dirisini bulmak o kadar kolay değil.deri parçaları kolay iş de koltukları, döşemeleri, ön göğüsün diriliğinden pek eser kalmıyor o yaştaki arabada.

kullananlardan bildiğim kadarıyla vw grubunun çok sağlam motorlarından biri.öyle kolay kolay da arıza vermiyorlar.

nasıl kullanıcısınız bilmiyorum da tek sevmediğim yanı yol tutuşuydu(farklı marka model lastiklerle de denendi)

erdem34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ilk ciktigi donemlerde gercekten cok hosuma giderdi agir baba bi arabaydi temizini bulmanin zor olacagini dusunenlerdenim bende birde yakit gercekten gunumuzun sorunu...
Ama tavsiye ederim 1,8 passatin lpg ile 300 lerde yaktigini biliyorum bi abimden tabi aractan araca degisir bu degerler...

Lpg de o kadar yakmıyo diyebilirim benim aracım 220-230 civarında yakıyo hadi biraz sert kullansak 250 oluyo bu kasaya sahip bir araç için bence gayet normal

VectRaColiC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeline biiiiiinnn gelen gideni aratır derler , passat tecrübem yok ama yakın bir arkadaşım 150.000km den sonra ne kadar bakım yaparsan yap yine sorun çıkarıyor dedi

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeline biiiiiinnn gelen gideni aratır derler , passat tecrübem yok ama yakın bir arkadaşım 150.000km den sonra ne kadar bakım yaparsan yap yine sorun çıkarıyor dedi

valla bilmiyorum kimisi harika olur dio temizini bulursan cok hosuna gider dio kimiside onun yerine golfde alabilrsin diolar :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen arkadaşa golf bakıyorduk bilhassa 2004 sonrası yeni kasalara bakıyorduk limitimizde 23 bin tl idi inanırmısınız bir tane temiz bulamadık isteyen sahibindene girip bakabilir.. ya pertten çıkmış ya komple boyalı ya üç dört parçası değişmiş.. hani bende parça değişimine karşı değilimde üç beş parçada çok fazla ... yani temiz hiç bulamadık..

golf gibi çok satan artık yerli doğan şahin gibi bir şey olmuş ele ayağa düşmüş araçların temizini bulmak çok güç..