paspas bulamıyorum

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar. Corsa C aracımıza göre 3d paspas çok aradım ithalatçılara kadar sordum ama üreten bulamadım. Araca özel paspas alayım dedim hepsiburada dan spariş ettiklerim standart normal paspas corsa c yapıştırmışlar yazıcıdan çıktı alıp 2 kat fiyata satıyorlar. Corsa C araca özel yazanların hepsini aldım araca oturmadı çok çirkin oldu aynen iade ettim. Şimdi şu paspas işini nasıl hallederim.? Kauçuk paspas almak istiyorum kaliteli fikri veönerisi olan varsa sevinirim.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar. Corsa C aracımıza göre 3d paspas çok aradım ithalatçılara kadar sordum ama üreten bulamadım. Araca özel paspas alayım dedim hepsiburada dan spariş ettiklerim standart normal paspas corsa c yapıştırmışlar yazıcıdan çıktı alıp 2 kat fiyata satıyorlar. Corsa C araca özel yazanların hepsini aldım araca oturmadı çok çirkin oldu aynen iade ettim. Şimdi şu paspas işini nasıl hallederim.? Kauçuk paspas almak istiyorum kaliteli fikri veönerisi olan varsa sevinirim.

İnşallah istediğinizi bulursunuz.Bende öyle bir gıcık paspas var ki devamlı gaz pedalının arkasına kaçıyor.Altı tırtıklı olmasına dikkat etmenizi öneririm.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Petex'in paspasları araca özel oluyor, ben geçen sene kışa girerken hem Astra H hem de Corsa C için kauçuk paspas aldım, ikisi de cuk diye oturdu, Astra paspası zemindeki çıtçıtlarına kadar aynı.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasin paspas olarak Niken marka tavsiye ediyorum, Corsa C ye göre özel olanı var, daha önceki 2 corsamada almıştım, şimdi yeni aracım için yine sipariş verdim, çok kaliteli bi ürün.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yasin paspas olarak Niken marka tavsiye ediyorum, Corsa C ye göre özel olanı var, daha önceki 2 corsamada almıştım, şimdi yeni aracım için yine sipariş verdim, çok kaliteli bi ürün.

Bana özelden link atabilirmisin_? yada en önemlisi orta şaft üstü de var mı? Sipariş vereceğim bu hafta

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana özelden link atabilirmisin_? yada en önemlisi orta şaft üstü de var mı? Sipariş vereceğim bu hafta

Şaft üzeri yok malesef, orjinal halı paspasları ile birebir aynı kalıp.

Markası Niken, sahibinden.com da görmüştüm bi ara, bak eğer bulamazsan benim aldığım yerden sanada alırız, kargo ile gönderirim sana.

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaft üzeri yok malesef, orjinal halı paspasları ile birebir aynı kalıp.

Markası Niken, sahibinden.com da görmüştüm bi ara, bak eğer bulamazsan benim aldığım yerden sanada alırız, kargo ile gönderirim sana.

Müdür sen direk elden aldıysan ne kadara aldın? Elden aldıysan Ayrıca şaft üstüne de ek bir parça temin edebilirmi aldığın yer? :D

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ark lar Corsa D paspas alıp memnun kalanlar hangi marka ve model aldığını yazarsa memnun oluruz .. delikleri tam uyan modellerden..

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müdür sen direk elden aldıysan ne kadara aldın? Elden aldıysan Ayrıca şaft üstüne de ek bir parça temin edebilirmi aldığın yer? :D
Benim paspas konusu bayağı bi sıkıntılı oldu bu sefer, aksesuarcı arkadaşım sipariş edeli 1 ay oldu paspasım gelmedi, biraz önce yine yanına uğradım, sözde yarın geliyor, bana 65 lira civarı bi fiyata verecek, tanıdığım olduğundan fazla kar koymadı, nette satanlar 75-90 lira arası rakamlara satıyorlar, şaft üzerini problem etme ya, oraya başka bi kauçuk paspastan parça kesip koyabilirsin, ben daha önceden yapmıştım, yalnız bu markayı almanı tavsiye ederim, benimkiler gelince araç içerisinde fotoğrafını atıyım sana.
Ark lar Corsa D paspas alıp memnun kalanlar hangi marka ve model aldığını yazarsa memnun oluruz .. delikleri tam uyan modellerden..
Bu markanın D kasa için olanıda mevcut, memnun kalırsınız.