Park'ta Son Nokta :)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi o beyaz bravonun ve audinin yanında ya kolon var yada araba. oraları dolu oolduğu için girememiş ve ortaya bırakıp gitmiş.diğer şöförlerin araçlarını çıkartırken sıkıntı oluşturacağını farketmediğinden bayan olma olasılığı fazla diyebilirim.işin enteresan tarafı nasıl paralel park etti:) filmlerde gördüğümüz gibi el freni ile kaydıra kaydıra park etmiş olması lazım:) eeee.. bunuda yapan bi bayan şöförse eli öpülür :)

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allahım sen bizi koru Yarabbim. bu insanlarla aynı trafiği ortak kullanıyoruz, amanin amaninnnnn......

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal olsun. bugün bende ordaydım. 3 arabalık yere 2 araba çekiyolar işin yoksa sen dön dur yer ara.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün eniştemlerin dükkana bir bayan geldi fiat pandayla 2011 dobloya kırmızı ışıklarda çarpmış. tutanağı dükkanda doldurdular kadının dediği kelime aynen şu
- 4. vitesle geldiğim için vurdum sanırım :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
dün eniştemlerin dükkana bir bayan geldi fiat pandayla 2011 dobloya kırmızı ışıklarda çarpmış. tutanağı dükkanda doldurdular kadının dediği kelime aynen şu
cok ıyı ya :)

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

He abla he 3 te gelsen içinden geçerdin deseydin :D