Park Sırasında Direksiyonun Konumu :)

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eskiden bakmazdım ama bir önceki aracıma sola dönük halde bırakmışken bir araç lastiğe çarpmış ve tabla eğilmişti. O günden sonra hep düz bırakırım.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle bişey yok da kapı kilitli mi değil mi o var bende. üşenmem aklıma gelse gecenin köründe iner kontrol ederim.

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yokuş yerlerde kaldırıma veya duvara doğru çeviririm.
Eğer dar bir sokağa park etmişsem tekerleri sokağa doğru çeviririm ki acemi sürücüler sürterse önce tekere sürtsün kaportaya sürtmesin diyerek

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yokuş yerlerde kaldırıma veya duvara doğru çeviririm.
Eğer dar bir sokağa park etmişsem tekerleri sokağa doğru çeviririm ki acemi sürücüler sürterse önce tekere sürtsün kaportaya sürtmesin diyerek

çok ters bir mantık. tekere vurması daha büyük maddi hasara yol açar, haberiniz olsun :D

theopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de düz bırakıyordum ama baktım ki hafif kırık daha şık duruyor... Bazen havam olsun diye hafif kırık bırakıyorum

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Bende yokuşta direksiyonu kaldırıma yada rampaya çevirme olayı var.Takıntı demicem çünkü gereklilik diye düşünüyorum.Birde kalabalık ortamlara gideceğim zaman (dügün vs..) aracımı hep uzak ve güvenli olduğuna inandığım bir noktaya korum.:)

Eski işimde şantiye ortamında o kadar şey yaşadık ki...tırsıyorum açıkcası ihtimallerden.:D

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende burdayim yanliz degilsiniz... gerci bende daha cok kilitleyip kilitlemedimmi diye takinti oluyo direksiyonu bazen yokus asagi ise kirdigimda oluyo biraz :) takinti iste

corsaLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hergün mü olur her allahın günü eve çık 'ulan ben kapıları kilitledim mi' diye kendi kendine vesvese yap in bak hergün kesin yaparım bazen kilitli bazen açık olur ama %70 inde kilitli bulmuşmdr :) direksiyonda düz olur genelde ama pekte dikkat etmem