park sensorlerı

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Hocam bu normal bi dijital park sensörü;bu Nissan daki gibi ekranlı olanları nereden bulabiliriz ? ( Gerçi bulsak da dünyanın parasıdır şimdi o ... )

imagoodman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
Hocam bu normal bi dijital park sensörü;bu Nissan daki gibi ekranlı olanları nereden bulabiliriz ? ( Gerçi bulsak da dünyanın parasıdır şimdi o ... )
evet abı bu normal olanlardan...nısandakı buyuk ugras ıster ve cok tuzlu olur cunku lcd ekran on konsula arkaya kamera sensorler fılan cok pahalı olur.ozel modıfyecı veya arac ıc tasarımı yapan yerler bıldıgım kadarıyla takıyorlar.ama dedıgım gıbı astarı yuzunden pahalı olur.

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ysn' Alıntı:
arkadaşlar nissan ın bazı modellerinde(Primera tekna )arkada kamera var öndeki ekrandanda arkayı görüyorsun ama kulanışlı değil kamera olması gereken yerde değil park anında ve kotu hava koşullarında hiç bir önemi kalmıyr.http://img520.imageshack.us/img520/2323/cameraarnissanprimerais9.jpg

ilginenler için ...http://www.araba.com/389843.html
Benim sorum ise ;
Şimsek grisi opel astra h im var 2006 model araca sensor taktırmak istiyorum yetkili servis 350 ytl dedi bende oha dedim ....:mad:
dışarda en kaliteli sensorler 150 falan ama arabanın rengini tutturamazlar diye tırsıyorum...sizce bu ilgin renk şimşek grisine (şu mavimtırak opele ozel renk varya ondan işte:rolleyes: )sensor rengi uydurablirlermi?:confused:

sensörlerin tampona takılan parçaları boyanabiliyor. en iyisi sanayide oto boyası hazırlıyan yerlerden birine uğrayıp ( ppg gibi) arabanın renk kodunu söyleyip boya alman. renk kodunu bilmiyosan onlar yardımcı olurlar. Sonrada herhengi bir oto boyacıda cüzi bir bedele bu sensörleri boyatman. Ben maslak sanyide ppg den boyayı hazırlatıp hemen yanındaki boyacıda boyatmıştım. Usta para bile almadı :). Sonrada sensörleri aldığın yere gidip tampona taktırabilirsin . En ucuz ve bence en garanti yol bu.

tolgahan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paylaşımın için teşekkürler emegine saglık