park mesafe kontrol cihazı

samatya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba hemşerim,istanbulda ikamet ediyorum ama bende çorumluyum.
kesinlikle faydalı,özellikle büyük şehirlerde park ederken büyük kolaylık sağlıyor.piyasada 50 ytl den 300 ytl ye kadar farklı modeller var.takılmasıda 40 ytl den başlayıp 100 ytl ye kadar işçilik aldıkları oluyor.tabii sensörlerim var diye aynaya bakmamak yok.
ben derim ki taktırmışken hem ön,hem arka tampona taktır.park ederken çok büyük kolaylık sağlayacaktır sana.birde taktırdıktan sonra sprey boyayla arabanın rengine boyarsan sensörleri çok çirkin durmaz.

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki tamponu delmeden takılanları varmı. sonradan çıkarırsak tapon delik kalacak.

samatya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
delmeden takamazlar ,çünkü sensörün arkasında kablo var.onları nereye gizliyeceksin.delerek tamponun arkasına gizliyorlar.ve bu ayrıca sensörleri sabitlemiş oluyorlar.

tolgahan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki arkadaslar bu cihazı ben hic görmedim arac içine monte edilen parçası arcta çirkin durmuyo degilmi ekranı yani...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bana göre lüzumsuz.Kamyon değil ya arkamızı göremicek
Opel vectra B kasalarda bilindiği gibi arka görüş problemi yaşanıyor. Arkamızda olan küçük bir çocuğu, kedi veya köpeği görme şansımız olmuyor. Bir arkadaşıma sormuştum, memnunmusun diye. Verdiği cevap çok hoşuma gitti. Bir kere faydası olsun yeter (küçük bir çocuğu ezmemeyi kast ediyordu) Parasını misli misli çıkartır demişti.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel vectra B kasalarda bilindiği gibi arka görüş problemi yaşanıyor. Arkamızda olan küçük bir çocuğu, kedi veya köpeği görme şansımız olmuyor. Bir arkadaşıma sormuştum, memnunmusun diye. Verdiği cevap çok hoşuma gitti. Bir kere faydası olsun yeter (küçük bir çocuğu ezmemeyi kast ediyordu) Parasını misli misli çıkartır demişti.

:good:Kesinlikle katılıyorum. +10

cuneyt1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aldım sensoru kendim takacağım da, tampona sensorleri monte ettikten sonra bagajın içine o kabloları nerden sokacağım onu bilmiyorum.

Taktıran arkadaşlar yardımcı olabilirler mi.

Bu arada yukarıda arkadaşın dediği gibi, bi kere olsa küçük bir canlıyı ezmemi engellese yeter. Yani adı park sensoru diye illede park edemeyenler takacak değil.