Park halindeki astrama arkadan çarptılar(inegöl)

savanam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka sol stop lambası kırılmış. Tamponda da darbe izi var başka birşey yok. Daha fazlası da olabilirdi şükür diyoruz ama yine de masraf çıktı. Çarpan bir bayan. Plakası almış görenler saolsunlar. O da kendi ismini eşinin ismini vermiş kaçmamış yani. Eşiyle konuştuk. Resmiyete dökmeden aramızda halledelim dedi. Ben de tamam dedim. Şİmdi İnegöl de yaptıramayız ama Bursada güvenilir tavsiye edebileceğiniz opel servisi varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim. Bursayı hiç bilmiyorum.

Saygılarımla

Son düzenleme:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta nıye oyle yapıyosunuz kı sonucta trafık sıgortası oduyor... aynı sekılde koyun aracları cekın fotolarını yazın tutanagı ne ona ne sana zarar olsun...

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
trafik sigortası nasıl ödüyor? kasko varsa öder anca. Yine iyi rastlamış, bizim de ön sol farı kırıp kaçmışlardı, kaskoya yaptırdık. Ama tabi şimdi o bölge boyalı diyor kime gitsen...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafik sigortası nasıl ödüyor? kasko varsa öder anca. Yine iyi rastlamış, bizim de ön sol farı kırıp kaçmışlardı, kaskoya yaptırdık. Ama tabi şimdi o bölge boyalı diyor kime gitsen...

karşı tarafın sigortası senin aracın hasarını öder. trafik sigortaları keyfi değil böyle zamanlar için vardır.
ben bi ara belediyenin direğini indirmiştim geri geri giderken :D tek kuruş ödemedim mesela :D

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıste kımsenın trafık sıgortsından haberı yok.. herkez bosa para sanıyor ama oyle degıl karsı tarafın hasarını her zaman ıcın karsılar yanı haklı tarafınkını... sen aracını kendın yaptırrsın sadece...

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karşı tarafın sigortası senin aracın hasarını öder. trafik sigortaları keyfi değil böyle zamanlar için vardır.
ben bi ara belediyenin direğini indirmiştim geri geri giderken :D tek kuruş ödemedim mesela :D

:kop::kop::kop::kop::kop:

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de trafik sigortası ödüyor diye biliyorum...hatta kaza yapıldığında trafik çağırdığınız zaman onların kestiği bir ceza varmış..o da kalkmış galiba...kim hatalıysa onun sigortası karşı tarafın masrafını karşılıyor..öyle biliyorum...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun.