Park halindeki aracıma çarpmışlar

bartowski

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: PARK HALİNDEKİ ARACIMA ÇARPMIŞLAR

Çok geçmiş olsun.sıkmayın canınızı.Sayın ulas79 dediği aracınızın bu halini fotoğraflayın ilerde satarken işinize yarar.

mertan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Degisime gore lokal boya veya boya olmasi daha az deger dusuklugu yaratacaktir. Degisim her zaman dezavantajli olur.

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Geçmiş olsun sn.atsuma gerçekten üzüldüm, araçlarımıza nekadar dikkat etsekte malesef önüne geçemiyoruz.
arkadaşlarında belirttiği gibi aracın farklı açılarından fotoğraf çekin ve bu konuyla ilgili bir kaç yerle görüşün ve fikir alın, eğer resim ekleme gibi bir şansınız varsa bizde iyi kötü fikir veririz size.

tekrardan geçmiş olsun.

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun sn. atasuma kesinlikle autoking e gidin derim.
Bu tarz işlerde ustalar servislerden çok daha iyiler.Sac değişmeden bir çözüm bulacaklarına eminim.
Resimler olmadığından boyutları göremedim ama çok büyük değiller ise ücretsiz yapacaklardır aracınızı.
Yılda 4 parça lokal boya hakkınız var ama bunların ölçüleri var , ölçüleri hatırlamıyorum.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim camurlukta olan gocmeye servis buyuk isler cikartip 200tl istedi dun auto king e goturdum mini onarim hakkimdan 2 tane kullanip duzelticekler yaptirmayi dusunmuyordum boya da acilma olmaya basladigi icin yaptiricam auto king de sizde auto king e bir danisin derim benimde daha once on camurluga ve kapiya carpmislardi park halinde yine auto king de yaptirmistim cok guzel duzeltmislerdi size de gecmis olsun servise yaptirmadan once auto king e de bir danismanizi siddetle oneririm gercekten bi konuda cok basarililar

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun... bence çok göze batmauyan yerlere dokundurmayın

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun arkadaşım..

Birşeyi anlamıyorum.Eskiden oto sanayi bu kadar ileri düzeyde değilken, çarpma filan olduğunda, maharetli ustalarımız aracın kaportasını çekiçle keserle düzeltiyor, düzeltemediklerinde başka bir sacı kaynakla tutturuyor, sonrasında da boyuyorlardı.Burada değer kaybını anlarım.Ancak şimdi, araca ne olursa olsun, çarpma, göçük, çizilme filan artık yine orjinal o markanın parçaları ile birebir değiştiriliyor.Mesela eski kapıyı atıp yine opel fabrikalarında üretilen başka bir kapı takılıyor..Eeeee..Niye değer kaybı oluyor peki?? Niye insanlar acaba mı diye yaklaşıyor meseleye, eğer herşey orjinal servislerde ve orjinal parçalarla yapılmışsa??

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun artık olan olmuş, Allah büyük kaza vermesin.
Ben bu değer kaybını bir türlü anlayamıyorum. Araç kendi servisinde parça değişimi yada boya olmuşsa neden değer kaybı oluyor ki, neticede yetkili serviste bu işlemler yapılıyor ve marka garantisi altında sorun çözülüyor. Büyük bir kaza vs. olmadıktan sonra böyle ufak tefek çarpmalardır, sürtmelerdir bunlar gayet olağan durumlar. Heran herkesin başına gelebilecek hadiseler. Siz yaptırmadan önce fotoğraflarını çekin ileride satarken kafalarda soru işareti bırakmasın.

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun. Kaskonuz varsa anlaşmalı kaporta servislerine de bir bakın derim ben. Bazen servisler kaporta işleri ile uğraşmak yerine direk değişim yapıyorlar. Arkadaşlarında dediğ gibi aracın kazalı halinin fotoğrafını üzerinde tarih olacak şekilde fotoğraflamanızı öneririm. Hatta servis işlemleri sırasında da aşama aşama fotoğraf isteyin. Fotoğrafları da aracınızı satana kadar muhafaza edin. Fotoğraf çekmezseniz aracınızı satarken zorlanabilir ve aracınızın değer kaybetmesine yolaçabilirsiniz. Tekrar geçmiş olsun ...