park halinde araçıma vurdular

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
dun akşam sokakta park halindeki araçıma hızla gelen kamyonet vurdu bana vurduktan sonra sağ tarafındaki binanın duvarına vurarak durabildi hasar tespit çalışmalarımda ön ve arka tamponların kulakları yırtılmış ön çamurluk ezilmiş arka çamurluk ağzında surtme ve kapılarda surtme izleri mevcut olmuştur.vuran araçtaki 22 yaşındaki şöför arkadaş önume birden çocuk çıktı direksiyonu kırdım diyor ama ortalarda çocuk yok ve sokak dar o arada çocuk yola fırladıysa emin olun en kötü ihtimalle kaçmak istese benim arabayla kamyonun arasına sıkışması lazımdı .bu çocuk fırladı açıklaması beni tatmin etmed,

Ekli dosyalar

• Photo-0176.jpg
    Photo-0176.jpg
    87.4 KB · Görüntüleme: 253
  • Photo-0173.jpg
    Photo-0173.jpg
    82.3 KB · Görüntüleme: 222
  • Photo-0177.jpg
    Photo-0177.jpg
    81.9 KB · Görüntüleme: 221
  • Photo-0179.jpg
    Photo-0179.jpg
    81.6 KB · Görüntüleme: 172

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düzeltme yapıyım resimleri şimdi gördüm yazıyı okuyunca ben epey büyük bir şey sandımda büyük bir şey yokmuş tekrar geçmiş olsun..

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
düzeltme yapıyım resimleri şimdi gördüm yazıyı okuyunca ben epey büyük bir şey sandımda büyük bir şey yokmuş tekrar geçmiş olsun..
tşkler imageshack.us tan uğraştım ama olmadı sadece ön çamurluğun ucunda ezilme var geri kalan kısmı sürtme ama ne yazıkki sağ taraf komple boyanacak

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun. kaskoluk bir durum yok. suçlu kamyonet olduğu için onun trafik sigortası aracınızı tamir ettirmek için yeterlidir.

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun ya seni buluyo şansızlık her işte bir hayır vardır.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkler imageshack.us tan uğraştım ama olmadı sadece ön çamurluğun ucunda ezilme var geri kalan kısmı sürtme ama ne yazıkki sağ taraf komple boyanacak

evet ben kamyonet falan okuyunca kafamda epey büyük bir kamyonet canlandırdım duvara falan vurmuş deyince ben kazayı epey ciddi büyük bir şey sandım bir şey yok bir boya işi var.. karşı tarafın kaskosuda trafiğide varsa sorun yok onun trafiği sizinkini ödiycek.. sizin suçunuz yok araba park halinde kaldıki duvara vurmuş yani kontrolü kaybetmiş %100 suçlu.. raporda zaten bilir kişi onu okusa %100 karşı tarafı suçlu bulur sizde bir şey yok aracınız park halinde..