park ederken ön tamponu sürttüm.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tomacco
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: park ederken ön tamponu sürttüm.

geçmiş olsun takma kafanı nede olsa arka tampon sağlam:D şaka bi yana boyatma bence sakın, rötüş yaptır ama usta bir el yapsın...

Geşmiş olsun Mehmet

Bence serviste rutüş yaptır hoşuna gitmez ise Auto King e gidersin..

Geçmiş olsun rötuşla kapanır çizikler, riskli bölgeler olduğu için boyattıktan sonra tekrar aynı şey başınıza gelebilir. Servislerde rötuş yapıyorlar rica edince. Ayrıca boyasından da alın yanınızda bulunsun, bu tarz çizikleri kendiniz bile rahatlıkla kapatabilirsiniz.

Mehmet Bey çok geçmiş olsun. Nazarlık olsun sıkmayın canınızı. Groupama dan olan kaskonuz da mini onarım hizmeti var. Aracınızın plastik malzemeden yapılmış ön ve arka tamponlarında oluşacak makul ölçüdeki hasarlar özel yöntem ve tekniklerle garantili olarak onarılır.Yılda 4 kez yaptırma hakkınız var. O yüzden gidip birazn önce yaptırın çok fazla vakit geçmeden bence. Göreceksiniz 30 dak iş canınızı sıktıgınıza değmez. Tekrar çok geçmiş olsun.

Abi hiç canını sıkma böyle şeylere, olacağı varmış olmuş de geç...Ama bu göz olayına bende katılıyorum, aracıma bende bir nazar boncuğu takacam vallahi...

Geçmiş olsun arkadaşlar, iyi bir rötuşa ilaveten göz alışınca unutulur.

gecmiş olsun

bence de autoking de harika bir sonuç alırsın. bugun fotoları gördüm. kafana takılacak kadar degil bence de. canın sağolsun

Geçmiş olsun canını sıkılmasın siyah rötuş kalemi ile doldurursan görünmez bile sadece sen orada bir çizik olduğunu bilirsin çok sıkılırsan king çözebilir

Tüm cevaplarınız ve yardımlarınız için teşekkür ederim. :)

Geri