parfümünüz sakın arabanızın içine akıtmayın

otekcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. 2006 opel astra hb aracımın içini güzel kokutsun diye aldığım parfümümü ön panel havalandırma ızgaralarına ters şekilde astım fakat hiç akacağı aklıma bile gelmedi. alış veriş merkezine gittim ve geldiğimde gördüğüm görüntü çok can sıkıcı oldu. parfüm tamamıyle akmış ve küllüğümün boyasınını sanki yakmış gibi kaldımış. siz siz olun ters şekilde parfününüzü havalandırma paneline asmayın. şimdi ya yenisini alacağım yada sticker veya sprey boya ile denemekten başka çarem yok.

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parfümlerde plastiklerin yapıını bozan bir madde var önerin için saol. birkeresinde bende kurban bayramı sonrası garip kokular gitsin diye kauçuk paspasın üzerine bildiğiniz döktüm paspası bile maffetmişti o parfüm

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özellikle güneş görmesi plastiği bile eritmesine neden oluyor. Bende zamanında mağdur olmuştum. O günden sonra sadece sprey alır tabana sıkarım.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öneriniz için teşekkürler hocam, daha da arabaya parfüm sokmam :D

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oo sakın cok tehlikeli valla amcamın aracında petekte asılı olan parfümden birazı döküldü ön göğüsü eritti 2 parmak parça gitti konsolda

bozdagli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca iç dikiz aynasına asılan ipli kokular da çok tehlikeli. sakın plastiğin üzerine koyup uzun süre bekletmeyin.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç kokusu diyince AirWick Mango.
Al bardaklığa koy, aracın içi güzel güzel koksun.
En kötü kokuları bile bertaraf ediyor.
Lakin çok pahalı kendisi 14 lira civarıydı en son, o yüzden BİM'de satılanı tercih edin o 5 lira ve aynı etki.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç kokusu diyince AirWick Mango.
Al bardaklığa koy, aracın içi güzel güzel koksun.
En kötü kokuları bile bertaraf ediyor.
Lakin çok pahalı kendisi 14 lira civarıydı en son, o yüzden BİM'de satılanı tercih edin o 5 lira ve aynı etki.
bimde satılan ürünü yaklaşık iki senedir kullanıyorum. araca binenlerin o kadar hoşuna gidiyor ki bitince hemen almak zorunda kayorum.
kalorifer peteklerine takılan kokularda kaloriferin sıcaklığı ile çok ağır ve kötü kokuyor zaten.

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bimde satılan ürünü yaklaşık iki senedir kullanıyorum. araca binenlerin o kadar hoşuna gidiyor ki bitince hemen almak zorunda kayorum.
kalorifer peteklerine takılan kokularda kaloriferin sıcaklığı ile çok ağır ve kötü kokuyor zaten.

Bu zamana kadar bi kere bile kullanmadım o kalorifer peteğine takılandan ben.
Mango'dan çok memnunum hocam.
Aynı şekilde benimde aracıma binenlerin çok hoşuna gidiyor, yalnız seninde başına mutlaka gelmiştir hocam BU ARABA KAVUN KOKUYO LA yada ARABADA KAVUN MU VAR vs tepkiler :D