Parça uyumu (EPC) hk. yardım

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar EPC kullanımı hk pek bilgim yok. ve forumda EPC nasıl kullanılır, hangi araca hangi parçalar uyumlu vs gibi hiç bilgi bulamadım. Resimlerle bir uzman arkadaşımız anlatsa çok büyük iyilik etmiş olacak. Teknik servis Önemli kısmında bana göre olması gereken bir konu bu. Benim de bu konuda yardıma ihtiyacım var. online olarak ecat24 e bakıyorum ancak benim şase çıkmıyor. EPC yi kurmuştum bir ara şase numaramı yazıyorum buluyor fakat almayı düşündüğüm 1-2 parça var uyumlu mu nereden bakacağım bilemiyorum .Örneğin bir parça BCM 13142241 KS.

1- internette bu parça uyumunu bulabileceğimiz bir site varmı? varsa nasıl bakılıyor?

2- Eğer internette yok ise EPC programında nasıl öğrenilebiliyor? resimle veya resimsiz bahsedebilir misiniz?

3- Şase numarasından bağımsız olarak örneğin XXXX nolu parça Astra J ye uyuyor, Corsa B ye uyumuyor şeklinde model bazında öğrenme yapılabilir mi?

Saygılar.

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar EPCnin resmini aşağıya yükledim. kendi şaseme ait sonuçları görüntüleyebiliyorum. yukarda yazdığım giib bakmak istediğim 13142241 parça numarasının aracıma uyumluluğunu nasıl kontrol edebilirim. Uzman arkadaşlardan yardım bekliyorum. Cevap verenlere çok teşekkür ederim..

g4ll40.jpg

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ecat24 diye bir site var ordan bi bakın oda online versiyonu gibi bişi

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ecat24 diye bir site var ordan bi bakın oda online versiyonu gibi bişi

teşekkürler ama ecat24 te şase numaram çıkmıyor aracım 2012 model. sanırım onların veritabanı biraz eski. bu program veya başka online güncel siteden bulmam gerekiyor.

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teknik bilgisi olan arkadaş hiç yokmu forumda...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
şaseyi yaz , filtreyi aktif et. (yeşil araba logosu). sadece senin şase için olan sonuçlar gelir.

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
....

Son düzenleme: