Parça Fiyatları Hakkında...

cinaru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce arabam arıza yapmıştı,hatta burda konuda açmıştım bununla ilgili,sanayide arabamın triger kayışının koptuğunu ve azda olsa motora zarar verdiğimi söylediler...ve sadece parça fiyatı olarak karşıma 850 TL masraf çıkarttılar...ancak nette yaptığım araştırmada benim arabamın modeline uygun triger setinin fiyatı 170TL olarak gördüm...pistonlarında zarar gördüğünü düşünsek 500TL de onun fiyatı...tabi bunların pazarlık payını daha düşünmedim...sizce kazıklanıyormuyum??

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal fiyat. yani motora gelen zararın maksimum tutarını sölemiştirler. piston supap conta takımı filan. hatta iyi fiyat denebilir.

cinaru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama bunun içinde henüz işçilik yok sadece parça parası olarak 850 istediler,bide işçilik bindiğinde 1100 lirayı bulacaktır...benim nette yaptığım araştırmada bu parçaların fiyatları 700 lira...yani parayı kolay kazanmıyoruz sonuçta 150 lira büyük para diye düşünüyorum:(

torumer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağ var antifiriz var conta takımı var kapak işi olabilir.

cinaru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
conta takımlarıda benim fiyatın içinde var:) kapakta tornacıya falan gidicek tabi...sibopların eğildiğini söylüyorlar..sibop seti 120 tl ve bunlarıda tornacıda düzelteceklermiş...off arkadaşlar ya dalgalı kur olurda bu kadarı olmaz...:(

bornovalım

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi masrafları düş, sat gitsin, başka alırsın. ne bu yahu 1100 tl masraf . opel dedikse adamın cebinde parabırakmaz bunlar.

cinaru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün parçaları aldım motor yağı antifiriz falan hepsi dahil ve triger kayışı orjinal GM hepsini 600 liraya hallettim bir tanıdık parçacı buldum...bana verilen 850 lira fiyat sadece kayış,conta ve sübap takımı içindi ben filtreler yağ antifiriz dahil hepsini bu fiyata hallettim eğer ankaradaysanız sizlere numarasını ve adresini verebilirim

ertanunver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun çınar kardeş bu parçacının numarasına gerçekten ihtiyacım var verirsen sevinirim saygılar.

SATKOMANDO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.leysamtan.com
geçmiş olsun çınar abi araçın km si kaçtı?