PAKET HALİNDE ÇEŞİTLİ BAKIM UYGULAMALARI FİKRİNİZE İHTİYACIM VAR!!!!

kadastrocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Walla bence araba cok bomba olmus iyi gunlerde kullan birde cam filmini kac tl ye cekiyorlar onu ogrenebilirmiyim

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: PAKET HALİNDE ÇEŞİTLİ BAKIM UYGULAMALARI FİKRİNİZE İHTİYACIM VAR!!!!

ozgun88 link' Alıntı:
yazın pazarlıkla 400TL ye çekiyordu Aydın Surtaş
Hakancım sen kaput filmini ne kadara yaptırdın?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Hakancım sen kaput filmini ne kadara yaptırdın?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

abi ben 3m şeffaf kaput koruma, 2 numara 3m 5 cam filmi (2si de 5 yıl garanti), boya,motor,halı vinil döşeme,plastik aksam koruma,yağmur kaydırma,alt kısma nem vs.etkilenmemesi için koruma (şimdiki bilgim olsa o zaman 3m dışındakilere para vermez kendim yapardım) hepsine toplam da 1000tl vermiştim 2013 Temmuz'da Aydın Surtaş'da.
maşallah 3m lerden çok memnunum şu ana kadar bir problem olmadı araç 80 derece farda gidip geliyor

okanebil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yALJjM.jpg

kadastrocu kardeşim ben cam filmini araç yanında hediye olarak aldım ekstradan bagaj havuzu karter koruma paspaslar ve aşağıdaki tabloda gri olarak işaretlenenleri de hediye aldım Yeşille satırlara toplam 800 tl para verdim.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

okanebil link' Alıntı:
yALJjM.jpg

kadastrocu kardeşim ben cam filmini araç yanında hediye olarak aldım ekstradan bagaj havuzu karter koruma paspaslar ve aşağıdaki tabloda gri olarak işaretlenenleri de hediye aldım Yeşille satırlara toplam 800 tl para verdim.

"bagaj havuzu karter koruma paspaslar" almanız gayet iyi olmuş bende mtv, plaka işlemleri, karter koruma ve boya koruma hediyesi almıştım.yalnız nacizane bir fikir yazmak istiyorum lütfen yanlış anlamayın şirket politikalarını ortaya koymak için yazıyorum

tabloda yazdığınız uygulamaların hepsini 2013 temmuz da 1250tl den pazarlıkla 1000tl ye indirerek yaptırmıştım. şimdi tabloya bakıyorumda hediye olarak almadıklarınızın toplamı 850tl yapıyor zaten inanın göz boyuyorlar 3 aşağı 5 yukarı parasını alıyorlar. şimdiki bilgim olsa cam filmi ve kaput koruma dışındakileri yaptırmazdım. paket halinde ekonomik oluyor evet ama ne kadar ehli kişiler yapıyor ve ne kadar doğru ürünlerle bilemiyorum. hatta zaman zaman tam anlamıyla yapmadıklarını bile düşünüyorum. neden derseniz uygulama 6-7 saat sürüyor diyorlar ve siz aracınızı bırakıp gidiyorsunuz.

okanebil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mtv dir araç tescil işlemleri onlar anahtar teslim fiyatın içinde oldukları için onları yazma gereği duymadım dogru söylüyorsunuz benimde aklımda soru işaretleri oluştu ama böyle böyle tecrübeleniyor insan.bende böyle düşündüğüm için yapılan her işlemi fotoğraf çektirtip yapılış aşamasının resimlerini istiyorum bayiden.insan bi noktada bu kadar para verdik 300 500 den mi kaççac diyo yada 70000 paradan sonra para gibii gelmiyor bunlar insana. Zaten onlarda bu noktadan yakalıyorlar insanı.neyse yapcak bişey yok.Ha bi de necvox platinium takdırıyorum.onu yazmadım hediye vermediler onu :D

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

okanebil link' Alıntı:
mtv dir araç tescil işlemleri onlar anahtar teslim fiyatın içinde oldukları için onları yazma gereği duymadım dogru söylüyorsunuz benimde aklımda soru işaretleri oluştu ama böyle böyle tecrübeleniyor insan.bende böyle düşündüğüm için yapılan her işlemi fotoğraf çektirtip yapılış aşamasının resimlerini istiyorum bayiden.insan bi noktada bu kadar para verdik 300 500 den mi kaççac diyo yada 70000 paradan sonra para gibii gelmiyor bunlar insana. Zaten onlarda bu noktadan yakalıyorlar insanı.neyse yapcak bişey yok.Ha bi de necvox platinium takdırıyorum.onu yazmadım hediye vermediler onu :D

keşke bu hediyeler yerine 1.bakımı hediye etseler dimi :D

kaç tl ye takıyorlar?

okanebil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

2100 tl ye takıyorlar liste fiyatından indirimli bi durum yok işçiliğe para almıyorlar sadece

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vay be C sınıfı bir aracın fiyatı 70 bini geçti. Nereye gidiyoruz böyle, sonumuz hayır olur inşallah. general_Pray