Özellikle 2. Viteste gelen üfleme sesi

Onore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçtiğimiz cumartesi günü teslim aldım arabamı. Yepyeni araba 2 gün kullandım. 100 km yaptım toplamda. Dün akşam eve dönerken farkettimki özellikle 2. viteste 40 km hıza gelene kadar ön taraftan üfleme sesi gibi bir ses çıkıyor. sanki birşey sürtüyomuş gibi hani klimayı çok düşük çalıştırınca az bir ses çıkar üfleme sesi onun gibi. 40 km'den sonra ses kesiliyor. Aşırı rahatsız edici değil ancak kafama takıldı. Bir sorun olabilir mi? Yoksa normal bir ses mi? Şimdiden teşekkürler.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rüzgar sesidir biryerlerden yapıyordur servise göster

Onore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanmıyorum araba boş viteste giderken aynı hıza kadar ses çıkmıyor. gaza basınca çıkıyor ses yani. Birtek bende mi oluyor acaba arabada mı bir sorun var aklıma takıldı gerçekten.

Astra'm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzinliyse Sanmam ama Dizelse Turbo olabilir ama Normal bence.

Onore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzinliyse Sanmam ama Dizelse Turbo olabilir ama Normal bence.

Huylandırdı ilk kullanmaya başladığımda dikkatimi çekmemişti sonradan dikkatimi çekmeye başladı. Servise sormayada çekiniyorum açıkçası. Getirin bakalım diyecekler bişeyleriyle oynayacaklar diye korkuyorum. Arabaya zararı dokunacak bişey değildir umarım.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Huylandırdı ilk kullanmaya başladığımda dikkatimi çekmemişti sonradan dikkatimi çekmeye başladı. Servise sormayada çekiniyorum açıkçası. Getirin bakalım diyecekler bişeyleriyle oynayacaklar diye korkuyorum. Arabaya zararı dokunacak bişey değildir umarım.

İyi bir yetkili servis oynamaz. Götürürseniz içiniz rahat eder, %90 sesi dinleyip normal derler, bir sorun varsa zaten parçayı değişeceklerdir, oyuna vakitleri yoktur genelde, hele ki bedavaya.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi bir yetkili servis oynamaz. Götürürseniz içiniz rahat eder, %90 sesi dinleyip normal derler, bir sorun varsa zaten parçayı değişeceklerdir, oyuna vakitleri yoktur genelde, hele ki bedavaya.

:maden::bir: cevab harika idi emre

Onore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az evel arabayla bir kac tur attım her viteste 20 devire kadar cıkıyor ses 20 den sonra kesiliyor bir özellik midir bir arıza mıdır bilemedim. Umarım arıza falan değil normal birseydir ben paranoya yapıyorumdur :)

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
servise gidin ve bu sesin ne olduğunu sorun. Normal mi anormal mi diye sormayın bu ses nedir deyin. Cevap tatmin etmez ise başka yetkili servise sorun. geciktirmemekte de fayda var belki bir problem vardır. kazasız belasız günlerde kullanabilmeniz dileğiyle