özel servisiler sadece opeller için mi?

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden opellerin özel servisi var da digerlerinde böyle bir olay yok. Gerçekden özel bir araba mı?Şöyle bir düşünüyorum aklıma gelmiyor.Reno,tofaş,japonlara,fransızlara ait özel servis görmedim.Veya çok azlar dikkat çekmiyor ama opel özel servisleri her yerde görüyorsunuz. Nedenkine

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Opelcilerin yetkili servislerden ağzı yandığı içindir belki de ... ;)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoo bi sürü markanın özel servisi mevcut ama opel kullandığımız için gözümüze onlar batıyo sadece

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yoo hiçte öyle deill bee abiciğimm!bizz aşağı yukarı her markaya bakıyoruz!:good:fransız,japon,korea,alman,italyan(amerikanla az uğraşıyoruzz!)
irfan_1' Alıntı:
Neden opellerin özel servisi var da digerlerinde böyle bir olay yok. Gerçekden özel bir araba mı?Şöyle bir düşünüyorum aklıma gelmiyor.Reno,tofaş,japonlara,fransızlara ait özel servis görmedim.Veya çok azlar dikkat çekmiyor ama opel özel servisleri her yerde görüyorsunuz. Nedenkine

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer markalar için bişey diyemeyeceğim ama Renault ve Tofaş ın torlanca servisi var neredeyse zaten tofaş a bakmam diyen usta tanımıyorum

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
diğer markalar için bişey diyemeyeceğim ama Renault ve Tofaş ın torlanca servisi var neredeyse zaten tofaş a bakmam diyen usta tanımıyorum
+1987

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özel servisi olmayan marka yok gibi:rock