Özel servis fiyatları

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu gün muayene öncesi aracın eksiklerini gidermek için özel servise gittim değişecek parçaları ve fiyatları yazıyorum yorumlarınızı bekliyorum;

2 adet ön amortisör:180 tl(monreo)
2 adet arka amortisör:130 tl(monreo)
2 adet amortisör üst takozu:50 tl(gm)
2 adet askı rotu: 50 tl
2 adet viraj demir lastiği 10 tl
Arka krank keçesi: 30 tl
Baskı balata: 200 tl(luk) atf ve dot 4 dahil
Triger seti: 200 tl(gm)
4 tane davlumbaz:145 tl(gm)
Servis işçiliği: 150 tl
toplamda 1150 tl fiyat verdiler

el freni çekince sol arka teker tutmuyor
ön tampon hafif düşük
Far ayarları
ve ufak tefek işçilikler dahil bu fiyatı aldım

Gelirken katalizör içi boş olduğundan egzozcuya onu da sordum euro 4 standartlarında 2 yıl garantili dolumu 400 TL ye yapıyorlarmış

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parça fiyatları normal.bu kadar parçaya göre işçilik fiyatı da harika.güvenilir yerse yaptırılabilir.ben 4-5 ay önce boş katalizörle muayeneden geçtim,ama ondan önce egsoz muayenesinden de geçebildim.bi deneyin :D

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Samsunda tercih edilen bir servis arıza ışığı yandığı için boş katalizörle dolaşmak istemiyorum yeni yönetmelik uygulamaya geçmemiş samsunda bende geçebiliirim muayenede ama acayip sinirimi bozuyo o ışık

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin:)

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İbrahim abi daha servise gitmedim fiyat araştırmasındayım nasıl fiyatlar uygun mu sen ne yaptın yetkili sevise gitcem diyodun

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece baskı balata değişimi için 150 tl ister en ucuz servis bu kadar işe bu kadar paraya bence olmaz bi yanlış var... ?)

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi Yanlışlık yok herşey yazdığım gibi

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece baskı balata değişimi için 150 tl ister en ucuz servis bu kadar işe bu kadar paraya bence olmaz bi yanlış var... ?)
yok yokk,konuyu açan arkadaş haklı olabilir.ben komple motoru indirttim triger kopmuştu 200 lira işçilik verdim desem inanır mısınız_? piyasa çok düşük gerçekten,ölü fiyatlara iş yaptırabilrisiniz_? yetkili servisler parçadan çok işçilikten kazandıklarından özel servislerde işçilik çok çok düşük olabiliyor.usta tanıdıksa iş kalitesi artıyor fiyat daha da düşüyor.

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
İbrahim abi daha servise gitmedim fiyat araştırmasındayım nasıl fiyatlar uygun mu sen ne yaptın yetkili sevise gitcem diyodun
Fikri Bey,nasipse cumartesi sabahı servisdeyim bu arada bakımı çok iyi bir fiyata yaptırmışsınız,sanırım opses de yaptırdınız.bende aracımın bilumumbakımlarını orda yaptırıyorum ustalar iyidir ve ilgililer memnunum ordan sadece baskı balata ve bilya değiştikten sonra debriyaj pedalına her basışımda sürtünme sesi gelmeye devam ediyor ilk 1 hafta pamuk gibiydi sonrasında yine sertleşti ve ses yapmaya başladı bir anlam veremedim oraya gidince yine baktırcam.ama yinede aracımın durumunu birde yetkili servisten öğrenmek istiyorum bakalımne diyecekler,fiyat ise malum parça fiyatları aşağı yukarı aynı ama işçilikleri oldukça yüksek,hayırlısı.sonucu paylaşırım.saygılar

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
hiçbir yanlışlık yok.kalorifer peteği+termostat+baskı balata+kmteli+debriyaj teli+işçilik hatırlayamadığım bir kaç şey dahavar hepsi 700 tuttu.