özel Plaka Yaptirmak ????

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim plaka KDS.. bilen bilir benim için çok derin bir anlamı var :good:

ayrıca mematibaş kardeşim burda bi konuda yardım istemişsin,yardım etmeye çalışan arkadaşlara karşı daha dikkatli ve daha saygılı olmalısın bence..

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
dragon' Alıntı:

ayrıca mematibaş kardeşim burda bi konuda yardım istemişsin,yardım etmeye çalışan arkadaşlara karşı daha dikkatli ve daha saygılı olmalısın bence..

:good: işte bütün mesele de BURADA YAVUZ...BİR ÇOK KONU BAŞLIĞI ALTINA , YUKARIDA YAŞANAN OLAY GİBİ YAZIŞMA TARZINDAN DOLAYI YAZMIYORUM....
GÜZEL AÇIKLADIN DURUMU..BENDE KATILIYORUM SANA .TEŞEKKÜR EDERİM ..

LÜTFEN 1 SORU SORDUĞUNUZ ZAMAN CEVAP ALDIĞINIZDA GEREKSİZ YORUM YAPMAK YERİNE,TEŞEKKÜR EDİN...
BURASI OPELİM.NET..BİZ FARKLIYIZ VE TÜM ÜYELERİMİZDEN DE BU FARKI HİSSETTİRMELERİNİ BEKLİYORUZ..

mematibaş

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad: :mad:
dragon' Alıntı:

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Bende daha önce reno varken plakam 45 M idi.Bunu aldığımda yine M veya MD almak istedim (Murat DELLAL).Ama nasip olmadı.Sırada U serisi var dediler.İşlemleri de kendim yürüttüğüm için okul da var tabi uğraşmak istemedim daha fazla ve E oldu.Bi dahaki sefere inşallah ... :eek:

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dedim ama nerdeeeee??

kardeş nickine bakılırsa izlediğin bir dizinin etkisinde fazla kalmışsın!! yalnız burası www.opelim.net başka sitelerle karıştırma lütfen.. eğer senden insan gibi birşey rica etmeme :mad: bunla karşılık verip rahatlıyacaksan bıraktım rahatla.. yalnız bu rahatlıkla nerde olduğunu unutma!!!

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelastra006smallag0.jpg

Walla Ben Ankarada Şaşmaz'da 10 ytl ye kestirdim... Gördügün gibi....

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Harf/rakamları da kalınlaştırma buna dahil mi?

DaRkFaCe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla kardes Harf genişletme için 20 ytl ekstra istedi bilgisayarda gösterdi benim plakayı kalın halini hiç begenmedim...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
İyi de benim plaka normal halde şimdi (Şoföler Cemiyeti'nden aldığım gibi yani -imzamda da görebilirsin icabında)ama bu kadar geniş değil sanki harf/rakamlar :confused:

mematibaş

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

dragon' Alıntı:

dedim ama nerdeeeee??

kardeş nickine bakılırsa izlediğin bir dizinin etkisinde fazla kalmışsın!! yalnız burası www.opelim.net başka sitelerle karıştırma lütfen.. eğer senden insan gibi birşey rica etmeme :mad: bunla karşılık verip rahatlıyacaksan bıraktım rahatla.. yalnız bu rahatlıkla nerde olduğunu unutma!!!