Otopark Mafyasi- Yeni Gelişme

arsivci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06bb2655' Alıntı:
neden öyle diyosun bura muz cumhuriyetimi alpasch?(bu sözler sana aitti başka bi tatışmamızdan)

demek istediğimi şimdi daha iyi anladınmı?

kardeşim sanada geçmiş olsun önceki başlıktada söyledim gene söylüyorum malesef 3 tane yol var.
1-semtini değiştirebilirsin.yapamam dedin kiralar ucuz dedin
2-kanka olacaksın onlara fazladan bahşiş hemşeri muhabbeti flan filan
3-allah ne verdiyse dalacaksın ama sonu kötü olabilir...

tekrardan geçmiş olsun ben adaletin yetersizliğinden dolayı ancak bukadar çözüm üretebildim.malesef savcılık yada polis bişey yapamıyor.

1-semtimi şimdilik değiştiremiyorum. Ama inşallah yakında olacak..
2- 3 kuruş için köpeğe yaltaklanmak, zararından korunmak için ona istiskal (yaltaklanmak) en büyük onursuzluktur.
3- iki akşamdır tüm komşu ve esnafı örgütlüyorum, başkalarına da zarar vermişler meğerse...
şimdilik yanlızlaştırma operasyonları sürüyor...

şu filmlerde olan konuya döndü mesele; mazlum halkı filmin kahramanı zalimlere karşı örgütler, eğitir, silah yapmayı öğretir ve mücadele başlar...:)

artık tüm sokak molotoflarlamı saldırır kaynar sularmı döker aşaa allah bilir..

inanın iki gündür kafayı kırdım, abuk sabuk şiddet fantazilerine yelken açıyorum..
artık bazukadan girdim, el bombasından çıktım,
"ah ulan bi ninja olacaktım ki" gibi iç geçirmeler bile yaşadım hemde bu 30 yaşımda ....
:)
hala içimde bi çocuk varmış..:)

arsivci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
sakın haa ne şeytanı gör nede besmele çek bu ülkede 5 ytlye pislik yapan adamlar çok bırak peşlerini tak alarm koy evinin önüne en fazla bi kez daha zarar verirler ama arabaya sonra bırakırlar abicim
sana ailene bişiy yapamazlar bunlar otoparkcı rahat ol
içlerini çok iyi bilirim
ama ben çok merak ettim bu agaları valla :mad:

yıldız tabya mah. temiz sok,
aydemir otoparkı..

arsivci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gokalp' Alıntı:
bnce birde aracına kamera sistemi koyma yolunuda düşüne bilirsin bu adi milli servet düşmanları inş. biran önce cezasını bulur.

kamera sistemide fos çıktı.. 5 katta oturuyorum.
araştırdım en iyisi 20 metre gece görüşü sağlıyor..

bunların üstü tam profosyonel oluyorki ona para yetmez..

alarm konusunda ise pek bir caydırıcılığı olmaz.. zaten dipleri zarar verse 2 adım sonra klübeleri var.. (hem bu araçların beyinlerine zarar verdiği söyleniyor...doğrumudur?)

yani şimdilik..yan sokağa gerekirse evden uzakağa ama köpeklerdende uzakağa koyarım.. ne yapalım..

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06bb2655' Alıntı:
neden öyle diyosun bura muz cumhuriyetimi alpasch?(bu sözler sana aitti başka bi tatışmamızdan)

demek istediğimi şimdi daha iyi anladınmı?

puhahaha daha unutamadin mi¿
yapacaksin (yani insanin icinden geliyor bu olay basina gelen abimizin dedigi gibi) ama dedim ama sen o amayi dikkate almamissin ama bence alman lazim amma da yaptin ama olsun...

arsivci, bence arabayi daha önce parkettigin o arka sokaklara park et. az yürürsün ama icin rahat olur. alarmda takdirmak mantikli bir cözüm. (söyle sesi iyice yüksek olandan).

cok zor bir durum.

bir söz vardi. bir ülkede mazlumlarin sesi zalimler kadar cikmiyorsa vay o ülkenin haline... kamera sistemi olarakta söyle normal bir kamera alsan (burda 200€ civari) gece onu koysan assagiya dogru (cogunda gece modu var).
yada hic olmadi ucuz bir webcam gibi birsey al. apartmanin girisine yapistir. o adamlar anlamaz. kamera almis diye uzak durur... bir denemekte vayda var.

ysn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun it ile it olunmaz ...Arabanı biraz öteye bırak arka sokaga falan onlarda en fazla bi iki kere daha sataşırlar sonra bırakırlar peşini inşallah.Başka diyecek bişeyim yok maalesef arabada seninle yaşlanmayacak boşver.Allahtan çizmemişler boydan boyaa ...Dediğm gibi arabanı başka sokaga falan bırakmayı den abicim geçmiş olsun.

Ghostbuster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abicim aynaları taktırmadıysan kartaldan çıkmacıdan sordurayım fiyat alayım gerkirse aldırır kargoyla gonderirim tekrar gecmis olsun..

N

nightseason

Bilgi Girilmemiş
Abi geçmiş olsun, Allah büyüktür yanlarına kalmaz...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim geçmiş olsun yazık arabana hepsi bunların cezalarını ödeyecekler. Bu dünyada olmasa bile...