Otomobil Tavsiyeleriniz

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ford focus hatchback e ne dersin??bence seçenekler arasına koyulabilecek bir araç.golf bana çok klasik geliyor.corolla da güzel seçim olur

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Astradan önce c4 vtr yi çok düşündüm ama astra da karar kıldım bi düşün istersen

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Astradan önce c4 vtr yi çok düşündüm ama astra da karar kıldım bi düşün istersen

10 senedir astradan gına geldi ve sonuda pek ii bitmedi astranın o yüzden direk olarak astrayı eliyorum ... ya bu otomatik triptonik easytronik (yada ismi herneyse) ne farkı oluyo + - leri nelerdir ? araştırıyorum ama heryerde farklı şeyler yazıyor kullananlar bilgisi olan varsa bunlar hakkında da bilgi verebilirmisiniz ? tavsiyeleriniz için tekrar teşekkür ederim..

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel neden düşünmüyorsunz? Bence Astra gayet iyi bir seçim olabilir..10 senedir bindiğiniz Astrayı aratmayacağı garanti olur :)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Triptronik viteste hem manuel hem otomatik şekilde(istediğiniz gibi) dolaşabiliyorsunuz. Kendiğilinden debriyaj sistemi var. Siz sadece debriyaja basmıyorsunuz triptronikte. Ancak geri kayma yapar(çünkü düz şanzıman gibi), vites sarsıntısı yapar, çok çabuk balata yiyor(vites atarken gazdan çekmediğimizden). Alacaksanız tam otomatik alın. Bu saydıklarımın hiçbiri yok. Kafanız rahat olsun. Tam otomatik eski, garanti ve en dayanıklı sistem. Yağını değiştirin kontrolünü yaptırın başka hiçbir işi yok. Gaza basın yeter. Triptronik ilgi ve özen istiyor.

Easytronic, DSG, MultiMode, SMG, BVA vs. bunlar hep yarı otomatik. Bence düşünmeyin.

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgiler için teşekkür ederim....

Opeli düşünmememin sebebide sağlam bir araba olduğuna artık inanmıyorum içinde kendimi güvende hissetmiyorum 5 ay önce bir kaza sonucu babamı kaybettim onun için düşünmüyorum...

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bilgiler için teşekkür ederim....

Opeli düşünmememin sebebide sağlam bir araba olduğuna artık inanmıyorum içinde kendimi güvende hissetmiyorum 5 ay önce bir kaza sonucu babamı kaybettim onun için düşünmüyorum...

Başınız sağolsun, gerçekten üzüldüm,çok kötü bir durum , Allah mekanını cennet etsin.:sorry:

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol..

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başınız sağolsun mekanı cennet olur inşallah çok üzüldüm gerçekten. Ancak sakın yanlış anlamayın ama bence suçu Opel'e atmayın.