Otomobil Tavsiyeleriniz

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese selam uzun zamandır aranızda değildim keyifleriniz yerindedir inş neyse lafı fazla uzatmiyim sizlerinde değerli görüşlerinizi almak istedim araba konusunda ben otomatik vites fazla yakmayan hb bi araç arıyorum ama kararsızım ve pek fazla bi bilgimde yok açıkcası otomatik araçlarla ilgili. 20-25 arası en az 2006 model araç tavsiyelerinizi ve hoşunuza giden yönlerini paylaşabilirseniz sevirim herhangi bi opel olmazsa dahada güzel olur :) son bir sorum daha olacak lacetti hakkında bilginiz yada sağdan soldan duyduğunuz şeyler varsa onlarıda paylaşırsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lacetti, bildiğimiz daewoo .Yani chevrolet kalitesi yok. O kadarda kaliteli değil ve albeniside yok. Diğer her ülkede daewoo lacetti diye satılırken, GM'in pazarlama taktiği gereği ülkemizde chevrolet logosu ile satılıyor.Opel bayiinde binmiştim o kadarda hoşuma gitmedi.

Opel'den tiksindiğinize göre, 2005-2006 model Otomatik toyota corolla hb düşünebilirsiniz.

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lacetti, bildiğimiz daewoo .Yani chevrolet kalitesi yok. O kadarda kaliteli değil ve albeniside yok. Diğer her ülkede daewoo lacetti diye satılırken, GM'in pazarlama taktiği gereği ülkemizde chevrolet logosu ile satılıyor.Opel bayiinde binmiştim o kadarda hoşuma gitmedi.

Opel'den tiksindiğinize göre, 2005-2006 model Otomatik toyota corolla hb düşünebilirsiniz.

çok doğru.. aynen katılıyorum. vw grubu bir araç da düşünülebilir. bora, polo, golf (uzaktan bir tanıdıgımın aracı var, linki aşağıda ), seat veya skoda da düşünebilirsiniz.
http://www.sahibinden.com/tertemiz_56bin_de_otomatik_1_6_golf_iv-19WQQaXQQ14831608WQQpXQQdisplayitem

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiyeleriniz için tşkler arkadaşlar.. corollaya bakmıştımda seat fln hiç aklıma gelmemişti vw golfde çok hoşuma gidiyor ama yenileri onlarda biraz tuzlu geliyo :)

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik konusunda en ufak bir endişeniz olmasın. Rahatlıkla binin keyfinize bakın. Yağını değiştirin, baktırın yeter.
Corolla öneririm. Hemde tam otomatik o kasalarda. Yarı otomatik değil.
Civic olabilir.
Mazda 3 olabilir.
Nissan Note olabilir. 1.6 otomatikleri süper ötesi. Yakıtıda cabası az yakıyor.
Golf olabilir ama 1.6 102 hp 8v otomatikler oluk oluk içiyor benzini.

Lacetti bende düşünmüştüm sedanından ama beş para etmiyor karizmada yok bence onu eleyin.

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik konusunda en ufak bir endişeniz olmasın. Rahatlıkla binin keyfinize bakın. Yağını değiştirin, baktırın yeter.
Corolla öneririm. Hemde tam otomatik o kasalarda. Yarı otomatik değil.
Civic olabilir.
Mazda 3 olabilir.
Nissan Note olabilir. 1.6 otomatikleri süper ötesi. Yakıtıda cabası az yakıyor.
Golf olabilir ama 1.6 102 hp 8v otomatikler oluk oluk içiyor benzini.

Lacetti bende düşünmüştüm sedanından ama beş para etmiyor karizmada yok bence onu eleyin.

Lacettiyi dün biraz araştırdım onu tamamen eledim ztn. corrolla üzerinde ağırlıklı olarak düşünüyorum ama kaskodan para gelip araç alana kadar düşüncem daha birçok araba üzerinde gidip gelebilir bakalım hayırlısı.. mazda3 çok yakıyor diye duyuyorum acaba doğrumudur :S taysiyeleriniz için tşk ederim..

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
hb olarak golf veya yeni kasa seat leon triptonik dsg şanzuman süper derim

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakıt konusunda Golf'e yaklaşmayın derim. Düzü bilemiyorum, otomatikleri oluk oluk içiyor.
Mazda 3'ün çok yaktığını bende duymuştum. Ne kadar doğru bilemiyorum. Ama oda triptronik sanırsam tam otomatik değil.

Goktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyota corolla falan bak ta$ gibi arabalar ne sorun çıkarır ne de bi$ey , yağını suyunu koy gez toz =)

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trend donanım ford mondeo bahsi geçen araçların hepsinden iyidir diye düşünüyorum
ancak 2.0 motor olması dezavantaj dizelleride o fiyata zor ancak yinede bi düşünn derim

edit :hb yazmışsınız o zmn focus veya corolla derim