OTOMOBİL CAM FİLMİNE CEZA YOK mu acaba?

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: OTOMOBİL CAMINA FİLME CEZA YOK mu acaba?

MeRt link' Alıntı:
Kesinlikle anlatamazsınız.  :)
Hatta biz böyle bir durumu yaşadık ve tıpış tıpış cezamızı yedik.  :)

Polise emsal dava sonuçları var, artık ceza yazılmıyor yada yasak değilmiş dediğimizde, ''ben cezayı yazarım, yasak değilse sen dava açıp iptal ettirirsin'' dedi.  ???
Emsal yargı kararı olması yürürlülükte olan kanunun uygulanmasını durdurmuyor malesef sadece açan kişiyi bağlıyor daha sonra dava açacaklar da emsal kararı sunup o doğrultuda karar verilmesini istiyor, diğer bir örnek verecek olursak kredi kartı aidatlarının iptali için herkesin ayrı ayrı açtığı davayı örnek gösterebiliriz.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok şükür ben şimdiye kadar hiç sıkıntı yaşamadım ama benim anlamadığım şu son zamanlarda bazı polis araçlarında bile film var.

bide şu var sıkıyorsa makam araçlarına da kessenize  battle_Teroriste

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

niko22 link' Alıntı:
Emsal yargı kararı olması yürürlülükte olan kanunun uygulanmasını durdurmuyor malesef sadece açan kişiyi bağlıyor daha sonra dava açacaklar da emsal kararı sunup o doğrultuda karar verilmesini istiyor, diğer bir örnek verecek olursak kredi kartı aidatlarının iptali için herkesin ayrı ayrı açtığı davayı örnek gösterebiliriz.

Durumu uygulamalı olarak test ettik, onayladık.  :)
Emsal dava mava fark etmiyor. Yazan yine yazıyor, uğraşmak isteyen mahkeme yoluyla iptal ettiriyor.  :)

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polisin tek derdi başımı ağrıtmadan kotamı doldurayım. yer mi s serisi mercoya yazmak. adam sivil ve öyle bir fabrika çıkışı cam yok. değil içerisi görünmek, kafanızı dibine soksanız bile kömür bildiğiniz kömür. ee polis ona yazsa başı ağrıyacak, ne yapacak ? başlayacak şahinden, 106 dan , polodan , sonra bize kadar işte.

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben dün nuayeneden az kusurlu olarak çıktım. Benin camlar içeriyi kesinlikle göstermiyor zifiri karanlık en azindan muayene aşamasında sorun çıkartmıyor, bana ağır kusurlu yazip filmi yırtarlar demişlerdi ama öyle olmadı,  son 4 ay içerisinde de 2 kez çevirmeye girdim 2sinde de herhangi bir ceza almadım. Ya şanslıyım yada ceza uygulamıyorlar artık.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:
Ben dün nuayeneden az kusurlu olarak çıktım. Benin camlar içeriyi kesinlikle göstermiyor zifiri karanlık en azindan muayene aşamasında sorun çıkartmıyor, bana ağır kusurlu yazip filmi yırtarlar demişlerdi ama öyle olmadı,  son 4 ay içerisinde de 2 kez çevirmeye girdim 2sinde de herhangi bir ceza almadım. Ya şanslıyım yada ceza uygulamıyorlar artık.

şanslı adamsın vesselam. (:)

֖nler 3 arkalar 4, hatta arkalar cam değil normal kaporta maşallah. (:)

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DarthWider link' Alıntı:

hozam ankara tarafına yolunuz düşerse kızılay,çankaya,bakanlıklar, eskişehir yolu, istanbul yolunu tercih etmeyin. çevre yolundan tur atın.  ;D

Joker24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: OTOMOBİL CAMINA FİLME CEZA YOK mu acaba?

Araç içerisinin görülmesi şart. Sürücü ve tüm yolcuların belirgin olmasada farkedilecek kadar  görülmesi gerekiyor. ևok koyu film taktırmayın ceza kaçınılmaz olur.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

Bende Film Çektirmek İstiyorum. Ama Bundan Önceki Aracımda Gözümün Önünde Cart Cart Yırttı Polis Şimdi Sökme Böyle Gez dedi :(

Bence Bu İş Şanş Şöyle Küçük Bi ilçede herkesin birbirini tanıdğı bir yerde bu rizk daha da az...

Benim kanaatim emsal karar varmış dersen dahada çoşarlar söktüresi yoksa söktürür :D