otomatik vites, topuz düğmesi (astra g)

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar;
opel astra 2001 aracımın otomatik vites topuz yan düğmesi yerin den çıktı!!
için de bir tırnak var o kırılmış sanırım..
nasıl bir yol izlemeliyim??
saygılar

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz önce topuz düğmesinin kırılan tırnağı yerine, bakır tel den tırnak yapıp japonla yapıştırdım ve düğmeyi yerine taktım çalıştı, düğme de geri çıkmadı :)
sorunum çözüldü gibi :)

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptığınız uygulama geçici çözüm. o mandal birkaç gün içinde oradan çıkar. tek yapmanız gereken (çıkmacılarda topuzu ile satılıyor) çıkmasını almak.

DELTAX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Benimde buğün Opel Astra 2002 Comfort aracımın otomatik vites topuz yan düğmesi yerin den çıktı!
İçinde tırnak mı kırıldı bilmiyorum ama düğmede bir yay takılı yay sanki boşalmış genişlemiş gibi duruyor.Yayla oynayıp yerine geri taktım ama yine tutumuyor.Yayın bir kısmı genişlemiş.
Acaba bu yaydan kaynaklı bir sorunmu yoksa içinde bir tırnak kırılma sorunumu anlayamadım.
Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırlarsa sevinirim.
Kırık bir parça göremedim ama sanki yaydan gibi...Nasıl bir yol izlemeliyim.Saygılar.

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Benimde buğün Opel Astra 2002 Comfort aracımın otomatik vites topuz yan düğmesi yerin den çıktı!
İçinde tırnak mı kırıldı bilmiyorum ama düğmede bir yay takılı yay sanki boşalmış genişlemiş gibi duruyor.Yayla oynayıp yerine geri taktım ama yine tutumuyor.Yayın bir kısmı genişlemiş.
Acaba bu yaydan kaynaklı bir sorunmu yoksa içinde bir tırnak kırılma sorunumu anlayamadım.
Bilgisi olan arkadaşlar aydınlatırlarsa sevinirim.
Kırık bir parça göremedim ama sanki yaydan gibi...Nasıl bir yol izlemeliyim.Saygılar.

diğer mesajınıza resimli olarak cevap yazdım..