Otomatik vites sevenler derneği

MyCorsamm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhaba.
Aracım 97 Model Corsa.Aracım RPM Devri görmüyor.Durduğumda kalkış yaparken aracı çok zorluyor,giderkende 2000 Devrin üzerine çıkmıyor,vites atmıyor sanırım.Bu konu hakkında bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz şimdiden tşklerr.Önerebileceğiniz Otomatik Şanzıman Ustası Varsa onlarıda belirtirmisinizz???*Bursada Oturuyorum.

wendor11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selâm HORTT ilk arabam 98 cd otomatik yeni aldım inşallah beni üzmez bir kaç sıkıntı var çözersek iyi olur inşallah ama şu varki çoğu güncel arabalardan çok çok rahat

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

minemosyne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
]:Devet arkadaşlar ve değerli abilerim otomatik vites sevenler derneğini kuralım bence...opelin birçok modeli otomatik vites...eski tip otomatikler var...easytronikler de var..ben bu topic altında otomatik vitesin güzel ve kötü yanlarını konuşmak istemiştim..:)
saygılar...

ben başlayayım;ben tesadüf eseri aldığım için 1.5 sne içinde çok alıştım...bence (tamamen bence) otomatik olsun (araba)...özellikle istnbulda yaşayanlar için büyük nimet...ben memnunum yanii..:D

beğenmediğim özellikler arasında bazen ilk kalkışlarda soğuk havalarda 1-2 geçişi zor oluyor onunda normal olduğunu düşünerek kendimi rahatlatıyorum
:D
birde en büyük korkum bir gün arıza yapması..varsa başına gelen..paylaşalımm..Ekli dosyayı görüntüle 5460
Opelin otomatik şanzımanı diğerlerine nazaran daha sağlam bence de :)

tolga767

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar iyi aksamlar opel.astra k var otomatik vitez lambalari yanmiyor NPRD olan nasil bi yol.cizerim.yardimci olurmusunz basina gelen oldumu