Otomatik vites hareket halindeyken boşa geçti

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Otomatik vites hareket halindeyken boşa geçti

sorunlu olan asıl konu bu sorunun tam belirlenemeyip uzun bir süre ortaya çıkmayıp daha sonra pat diye çıkması.Umarım yaparsada bayramdan döndükten sonra yaparda değişim talebinde bulunabilirim kingg

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sorun şanzumanda da olmayabilir. Belki motorda bir sıkıntı var ve korumaya geçip boşa alıyor.

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tüm elektronik testlerden sorunsuz çıkmış mekanik olarak eski yöntemle o anlık birşey takılmış olabilirde dendi

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnşallah bir sıkıntısı yoktur. Uğraşmak can eziyeti gerçekten.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

ozann link' Alıntı:
[quote author=eketen link=topic=2644.msg54708#msg54708 date=1320416686]
İnşallah bir sıkıntısı yoktur. Uğraşmak can eziyeti gerçekten.

gerçektende öyle  :(
[/quote]

İnşallah sizi sıkmadan çözülecek gelip geçici tekrarı olmayan bir sorun olsun bitsin.

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Otomatik vitesli araç kullanan arkadaşların çok dikkatli olmaları gerekiyor bu parçaların tamiri çok zayıf değiştiği zaman tamamı değişiyor ve fiyatı çok pahalı

Sn:eek:zann Siz aracınızın şanzımanı konusunda bişeyolmaz,herşeynormal gibi cevaplara taviz vermeyiniz ki garanti bittiğinde istemediğiiz bir sonuç ortaya cıkmasın.

Benim aracımda otomatik Gayet başarılı bir şekilde çalışıyor bazen vitesi N konumuna elim çarpip gittiği oluyor Bazende manuel seçeneginede elim çarpması sonucunda geçiyor araç bağırdığında bakıyorum aracım manuele geçmiş.
Sizdede böyle bir durum olmuş olabilirmi acaba diyede düşünmeden edemedim.

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Haklısınızı hüseyin bey bende oyle düşündüm ancak elimin çarpmadığına eminin çünkü sağ elle sürüyordum ve sol elim cama dayalıydı.Dün gece yola çıktım turbo üflemesinin yanı sıra rüzgar sesi olmayan bir ses gelmeye devam etti.Üstüne üstük beyni yeniden yüklemişler ancak ayarlarını yapmama rağmen kapılarım hareket halinde kitlenmiyo bazen kitleniyor ancak vitesi P'ye aldığımda kilitlerim açılmıyor.Sol arka kapı kolum değişmişti iç kapı döşemesi sökülmüştü fakat dün gece kapıyı içten kapatalım derken cam ayarının hemen dibindeki içerdeki kapı tutmacını tam takmamışlar elimde kaldı.Gerçekten ilgili şikayet ve değişim konusunda direk sonuç alabileceğim neresi var? Yardımlarınızı bekliyorum bu konuda

Teşekkür ederim şimdiden

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Otomatik vites sorununu bence işinin ehli bir servise göteriniz.

Kapı kolundaki montaj hatası olan parçayıda tamir ederler ama sizin ilk etapta ciddi bir servise ihtiyacınız var sanırım

Benim kullandığım servis opel gerçek dolmabahçe Kliper sorunu dışında herhangibir problem yaşamadım onuda garantiden değiştirdiler.

Servise giderseniz eğer master tech arkadaş aracınızı kontrol ederken yanına mutlaka oturun ve şikayetlerinizi tek tek söyleyin unutma olasılıgı olursa sakin kafayla tek tek not ediniz hallederler sorun cıkmaz.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozann link' Alıntı:
Haklısınızı hüseyin bey bende oyle düşündüm ancak elimin çarpmadığına eminin çünkü sağ elle sürüyordum ve sol elim cama dayalıydı.Dün gece yola çıktım turbo üflemesinin yanı sıra rüzgar sesi olmayan bir ses gelmeye devam etti.֜stüne üstük beyni yeniden yüklemişler ancak ayarlarını yapmama rağmen kapılarım hareket halinde kitlenmiyo bazen kitleniyor ancak vitesi P'ye aldığımda kilitlerim açılmıyor.Sol arka kapı kolum değişmişti iç kapı döşemesi sökülmüştü fakat dün gece kapıyı içten kapatalım derken cam ayarının hemen dibindeki içerdeki kapı tutmacını tam takmamışlar elimde kaldı.Gerçekten ilgili şikayet ve değişim konusunda direk sonuç alabileceğim neresi var? Yardımlarınızı bekliyorum bu konuda

Teşekkür ederim şimdiden

aracınıza yeni yazılım yüklendiği için ve yeni yazılımda vitesi P ye alınca  kapı açılmıyor.  yani bu bir sorun değil merak etmeyin, zaten forumdada konuşulmuştu bu konu, eski yazılımda vitesi P ye alınca kapı açılırken şimdi sanırım kapıyı açınca  yada kontağı çıkarınca kapılar açılıyor.