Otomatik vites hareket halindeyken boşa geçti

ozann1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Otomatik vites hareket halindeyken boşa geçti

akın link' Alıntı:
[quote author=ozann link=topic=2644.msg54819#msg54819 date=1320488560]
Haklısınızı hüseyin bey bende oyle düşündüm ancak elimin çarpmadığına eminin çünkü sağ elle sürüyordum ve sol elim cama dayalıydı.Dün gece yola çıktım turbo üflemesinin yanı sıra rüzgar sesi olmayan bir ses gelmeye devam etti.֜stüne üstük beyni yeniden yüklemişler ancak ayarlarını yapmama rağmen kapılarım hareket halinde kitlenmiyo bazen kitleniyor ancak vitesi P'ye aldığımda kilitlerim açılmıyor.Sol arka kapı kolum değişmişti iç kapı döşemesi sökülmüştü fakat dün gece kapıyı içten kapatalım derken cam ayarının hemen dibindeki içerdeki kapı tutmacını tam takmamışlar elimde kaldı.Gerçekten ilgili şikayet ve değişim konusunda direk sonuç alabileceğim neresi var? Yardımlarınızı bekliyorum bu konuda

Teşekkür ederim şimdiden

aracınıza yeni yazılım yüklendiği için ve yeni yazılımda vitesi P ye alınca  kapı açılmıyor.   yani bu bir sorun değil merak etmeyin, zaten forumdada konuşulmuştu bu konu, eski yazılımda vitesi P ye alınca kapı açılırken şimdi sanırım kapıyı açınca  yada kontağı çıkarınca kapılar açılıyor. 
[/quote]

bu bilgilndirme için çok teşekkür ederim.yazılımda frenlerde sorun çıkmış ancak tekrar yüklemişlerdi.bugün aracımın frenleri 3 kere tutmadı direk abs çalıştı tak tak tak diye durabildim allahtan.birde frenden ayagımı hafif çektiğimde yazılımdan sonra ortaya çıkan gırç gırç diye sesler gelmeye başladı.offf offff