Otomatik manuele çevrilebilirmi ?

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Sen onlara bakma, tork kovertörlü yağ basıncıyla çalışan otomatik, iyi kulanılmış bakımlıysa onun ömrü arabadan daha uzundur.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bakalım aracı alabilirsek ve bir sorun görmez isem şanzımanda dokunmam aracın orjinalliğinide bozmak istemem açıkçası ama kime sorduysam aracın modelini söyler söylemez otomatikse uzak dur diyorlar.

Onlara sor bakalım şimdiye kadar bu şekilde olan kaç tane otomatik araç kullanmışlar, amerikan klasiklerinde düz olanlar mı otomatik olanlar mı daha çok rağbet görüyormuş. Hiç korkma, aracın bakımları gerektiği gibi yapıldıysa baş ağrıtmaz, araç bakımsız olduktan sonra otomatik olsa ne yazar manuel olsa ne yazar. Benden sana tavsiye o aracı manuele çevirme, çevirirsen değerinden çok şey kaybeder. 2 sene kadar evvel 1978 modelini bulmuştum, ben İzmir'den Ankara'ya gidene kadar araç satılmıştı, halen o araca üzülürüm.

0M42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.benzersiztasarim.com
Tamam savaş abi aracın orjinalliğini bende bozmayı istemem zaten söylentiler kurt düşürünce bir sorayım dedim çok teşekkür ederim herkese sağ olun var olun.

kayserili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik vites

Eğer arızalı değilse bence hiç değiştirmeyin.8 yıldır çok değişik otomatik vites arabalar kullandım.çok rahat ve güzel oluyor.özellikle trafikte dur kalklarda çok ideal.

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
Otomatiği bulmuşun daha ne istiyorsun :) Asıl üste ödeyip manueli otomatiğe çevirmen gerekirken terisini düşünmen bile yanlış