otomatik cam açma kapama özelliği

LEGOLAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 aydır astra j liyim ama son 2 haftadır 2 kere başıma bir olay geldi arabayı stop edip camları kapattığımdan emin olup eve geçiyorum sonra tekrar bineceğim zaman bir bakıyorum 4 cam birden açılmış, aklıma anahtardan basılı tutunca camların açılıp kapanma özelliği olduğundan acaba cebimden basılı mı kalıyor diye geliyor sadece açıklama bu geliyor aklıma sizce de bundan dolayı mı böyle oluyor?acaba bu özelliği devre dışı bırakabilir miyiz?

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: otomatik cam açma kapama özelliği

Benim de iş yerimde bir kaç kere başıma gelmişti camların veya bagajın açılması, muhtemelen cepte taşırken basılı kalma sebebiyle oluyor, çünkü o bir iki olaydan sonra araba anahtarımı cebimde taşımamaya dikkat ediyorum ve buna benzer olayların tekrarı ile karşılaşmadım bir daha.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muhtemelen dediginiz gibidir birde kumandanin menzili cok aşiri fazla evde bile cocuklarin ulasamayacagi yerebirakin anahtarinizi.
Bu özelligi kapatamazsiniz.

LEGOLAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

100 metreden bile alıyor galiba kumanda doğru söylüyorsunuz,evde sıkıntı olmuyor zaten cebimde taşımıyorum ama iş yerine veya bir yere oturmaya gittiğimizde nasıl olacak o zaman bilemedim cepten başka nereye konulur bu meret:)

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İş yerimde dolabıma kilitliyorum cüzdanımla beraber, misafirliğe gittiğim yerlerde bir nokta belirleyip koyuyorum ama mekanlarda masaya çıkartınca görgüsüzlük gibi oluyor maalesef, hanım varsa onun çantaya da atıyorum ama cepte bir boşluk ,bir hüzün, bir yarım kalmışlık, elini cebe attığında boş olunca yaşanan anlık stres vs vs vs

LEGOLAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ofer' Alıntı:
İş yerimde dolabıma kilitliyorum cüzdanımla beraber, misafirliğe gittiğim yerlerde bir nokta belirleyip koyuyorum ama mekanlarda masaya çıkartınca görgüsüzlük gibi oluyor maalesef, hanım varsa onun çantaya da atıyorum ama cepte bir boşluk ,bir hüzün, bir yarım kalmışlık, elini cebe attığında boş olunca yaşanan anlık stres vs vs vs

anahtarlığın tuş bölümünü kapatan bir engelleyici aksesuar yok mudur acaba satılan?

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aliexpreste satılan silikon kılıflar belki işe yarıyor olabilir, yada ayarlar menüsünden bu özellikler kapatılıyor bile olabilir mesela kilidi açınca tüm kapılar mı açılsın yoksa sadece sürücü kapısı mı gibi bir özellik var araçlarımızda. Akşam bakayım bari config menüsüne :D

LEGOLAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ofer' Alıntı:
Aliexpreste satılan silikon kılıflar belki işe yarıyor olabilir, yada ayarlar menüsünden bu özellikler kapatılıyor bile olabilir mesela kilidi açınca tüm kapılar mı açılsın yoksa sadece sürücü kapısı mı gibi bir özellik var araçlarımızda. Akşam bakayım bari config menüsüne :D

bakınca düzeldiyse bana da haber et bir zahmet abi:)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ozellik kapanmiyor.
Sizin soyledigini tek basisda sofor kapisimi yoksa tum kapilarmi acilsin menusu mevcut ama camlar zaten dugme basili kalinca aciliyor.
Benim aracimda yani focusts cam veya bagaji acmak icin uzun basmak degilde dugmeye 2 defa uzun bastimmi aciliyor mantiklisida oyle bence.

ofer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

LEGOLAS' Alıntı:
ofer' Alıntı:

bakınca düzeldiyse bana da haber et bir zahmet abi:)

Anahtarı cepte taşımamaya devam, kapatılabilir bir özellik değilmiş maalesef.