otomatik aracım stop ediyor

mlkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar. 2010 98binde yarı otomatik opel astra aracımı çalıştırıyorum normal çalışıyor vitese takınca sesi yükseliyor ve gaz verdiğim anda kendini hafif silkeleyip stop ediyor. bugün çok sık yapmaya başladı. Tamirciye götürdüm cihazı bağladı şanzımanla bağlantı kurulamadı sebebininde balatanın bittiği için yeterince ısınamaması olduğunu söyledi. Pazartesi balatayı değiştirecek, balata rulmanlar işçilik 1100 tl istedi. Program yükleme diye birşey okudum internette bu balata bitmediği halde sorun yaşanması durumundamı uygulanıyor.

joe black

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bence bir kaç tamirciye daha göster arabayı, sonra karar ver. bu tamircinin söyledikleri pek mantıklı gözükmüyor.

selahattin.ycl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başka bir sorundan şanzıman arızası verdi bnm ki f kodu gozuktu. Beyin Valf sanırım arızası çıktı. O değişim yapıldıktan sonra güncelleme - tanıtma - program hangisi denir ise o yapılacaktı. Yükleme iptal oldu ve aynı sanzuman bağlantı kurulamadi çıktı. Araç 180 000 de 170 000 fe ben almıştım dizel. Açtık usta ile bilge baskı balata ve volant bitik . Doğru olma ihtimali var. Benimki işçilik hariç 1500 . Sokulmusken 10 000 bakımı 4 fren balatasi falan toptan değişim oluyo. İvir zivir degisecek....

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi