Otomatik açılıp kapanabilen ayna taktırmak istiyorum

cybercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar.Benim arabam 2012 model Opel Astra Sedan Enjoy Plus modeli.Km'si 3000.Garantisi devam ediyor bildiğiniz gibi.Arabam Full donanım olmasına rağmen araçta otomatik açılıp kapanan yan aynalar yok.Ben arabayı stop ettiğimde otomatik kapanan ya da düğmeye basıldığında kapanan yan aynalar taktırmak istiyorum.Bu mumkün müdür?Fiyatı ne olur sizce.Bunun dışında kol dayama da taktırmak istiyorum.Bunun fiyatı nedir tecrübeli arkadaşların fikir ve fiyat tahminlerini almak istiyorum.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nedense bizim aynalar tam kapanmıyor, BMW de vs bildiğin tamamen kapanıyor. Birde istendiğinde kaldırıma yanaşmalar için sağ aynanın biraz aşağıyı göstermesi olabilir mi acaba, böyle birşey gören oldu mu?

cybercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nedense bizim aynalar tam kapanmıyor, BMW de vs bildiğin tamamen kapanıyor. Birde istendiğinde kaldırıma yanaşmalar için sağ aynanın biraz aşağıyı göstermesi olabilir mi acaba, böyle birşey gören oldu mu?
Bu özellik zaten var.Bizim aynalarımız elektronik yönünü yaklaşırken ayarlayabilirsiniz

cybercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde corsam en full model ama ona bakılırsa arka camlar elle kaldırılıp indiriliyor ne yazık ki fakat onun haricinde ne ararsan var (otomatik aynaları kapatma özelliği hariç) cruise control , deri direksiyon , deri koltuklar filan fıstık ...

Ama bence o ayna işi biraz tuzlu tutacaktır servisinde yaptırmaya kalkarsan (oda yaparlarmı tabi bilinmez) eski pejom varken pejo forumunda 207'si olan bir arkadaş senin dediğin şeyi yaptırmaya kalkmıştı servis o zamanın fiyatı ile 600 TL para istemişti bu özellik için bence değmez hocam yaptırma kalsın öyle , ne yazık ki birşey orjinalinde varsa güzel yoksa değil

cybercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde corsam en full model ama ona bakılırsa arka camlar elle kaldırılıp indiriliyor ne yazık ki fakat onun haricinde ne ararsan var (otomatik aynaları kapatma özelliği hariç) cruise control , deri direksiyon , deri koltuklar filan fıstık ...

Ama bence o ayna işi biraz tuzlu tutacaktır servisinde yaptırmaya kalkarsan (oda yaparlarmı tabi bilinmez) eski pejom varken pejo forumunda 207'si olan bir arkadaş senin dediğin şeyi yaptırmaya kalkmıştı servis o zamanın fiyatı ile 600 TL para istemişti bu özellik için bence değmez hocam yaptırma kalsın öyle , ne yazık ki birşey orjinalinde varsa güzel yoksa değil
Çok haklısın kardeşim.Ben zaten orjinallikten yanayım.Eğer servis 250-300 civarı orjinl takıyor ve garanti veriyorsa düşünürüm.Onun haricinde ne ben ellerim ne de başkasına elletirim arabamı :)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
600 liraya servis yapıyorsa kaçırmayın derim :D
Sizin istediğiniz fiyatlara malzemeyi bile vermezler (açılıp kapanma özellikli aynalar)
bu arada yetkili servisteki işçilik ve malzemenin garantisi verilir.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neresi full yaa 2001 astram da bile arka camlar elektrikli aynalar elektrikli üstelik GL donanım cd bile değil :) :) :)

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu özellik zaten var.Bizim aynalarımız elektronik yönünü yaklaşırken ayarlayabilirsiniz

Kendisi yapsın :D Şimdi okuyunca bende kendime kızdım, o kadar da üşenilir mi yahu dedim. Sanırım kameralarla halledilebilecek bir istek benimkisi.