Oto yıkama otomatik aracımı n konumuna alıp itmiş

OpeldenSoğuyanİnsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,yıkamaya bırakmıştım akü bitmiş bana haber vermeden n ye alıp kurulama bölümüne kadar itmişler,haber verseydiniz dedim, takviye için boşa alıp kafayı düzledik dedi,hiç gerek yoktu servisi aradım akü ile gelip takviye yaptılar başka bir araca bağlamaya gerek kalmadan,benim kafama takılan araç çalışmıyorken n ye alıp itmesi bir zarar verir mi, çalışmıyorken n konumuna nasıl almayı becermişler?

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
N ye alıp iteklemekten ziyade.
Yepyeni arabada akü oto yıkamada nasıl birden marş basmayacak kadar nasıl boşalır hocam?
Araba yıkama süresi 10 bilemedin 15 dakikada akü boşaltıyorsa araç başka kusur vardır diyeceğim.

Akü mü arızalı yoksa sistem mi tam sarj etmiyor servis ne dedi bu işe.

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

OpeldenSoğuyanİnsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
N ye alıp iteklemekten ziyade.
Yepyeni arabada akü oto yıkamada nasıl birden marş basmayacak kadar nasıl boşalır hocam?
Araba yıkama süresi 10 bilemedin 15 dakikada akü boşaltıyorsa araç başka kusur vardır diyeceğim.

Akü mü arızalı yoksa sistem mi tam sarj etmiyor servis ne dedi bu işe.
Akü başımı çok ağırttı,hocam 2 ay kadar önce şu hafta sonu sokağa çıkma yasağından dolayı iki gün yatmıştı araba pazartesi çalıştıramadım birisinden takviye yaptım devam ettim ertesi gün tekrar aynı durum olunca servise gittim aracı bıraktım akü test edilmiş kaçak yokmuş,şarj ettiler teslim aldım ondan sonra 1 kere daha oldu,bugün yine oto yıkamada oldu çağırdım takviyeye geldiler,akü ya cihaza bağlayıp rapor aldıktan sonra garantiden yenisi ile değiştirilecek dediler pazartesi götürücem iki gün boş yere yatmasin dedim arabayı eve getirdim bakalım ne olacak.

OpeldenSoğuyanİnsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada n konumunda itilmesinin bir sakıncası varmıdır,bana söyledikleri n ye alıp ittik,ya söyledikleri gibi yapmadılarsa r ye alıp geri sonra d alıp itekleyebilirlermi imkan varmı ?

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bu arada n konumunda itilmesinin bir sakıncası varmıdır,bana söyledikleri n ye alıp ittik,ya söyledikleri gibi yapmadılarsa r ye alıp geri sonra d alıp itekleyebilirlermi imkan varmı ?
N'de iteklemişlerdir, bir sıkıntı olacağını sanmıyorum... Sonuçta aracı vurdurmaya çalışmamışlar, asıl sıkıntı vurdurmaya çalışsalardı olurdu :) Akünün garantiden değişmesini isteyin, sorununuz sürekli tekrarlanıyor anladığım kadarıyla...

• Beğen
Tepkiler: omeroz

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
o değilde araç otomatik ve akü bitikken aracı nasıl boşa almışlar. Akü bitikse otomatik araç yerinden kıpırdamaz diğer konuysa yeni aracın aküsü bitiyorsa ya akü hatalıdır yada araçta kaçak vardır.

OpeldenSoğuyanİnsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
N'de iteklemişlerdir, bir sıkıntı olacağını sanmıyorum... Sonuçta aracı vurdurmaya çalışmamışlar, asıl sıkıntı vurdurmaya çalışsalardı olurdu :) Akünün garantiden değişmesini isteyin, sorununuz sürekli tekrarlanıyor anladığım kadarıyla...
İnşallah n de itmişlerdir,garantiden değişim istedim hocam fakat bir kaçak var ise yeni aküde aynı durum tekrarlanacak,kaçak yok diye tespit etmişlerdi geçen sefer e ozaman akü nasıl bitiyor anlamadım,yan sanayi bi navigasyon var ben ondan şüpheleniyorum.

OpeldenSoğuyanİnsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o değilde araç otomatik ve akü bitikken aracı nasıl boşa almışlar. Akü bitikse otomatik araç yerinden kıpırdamaz diğer konuysa yeni aracın aküsü bitiyorsa ya akü hatalıdır yada araçta kaçak vardır.
Hocam kontak açıkken frene basarak vites değiştirilebiliyor bende şüphelendim stop ettikten sonra denedim oluyor, peki bir şey soracağım d ye takılı olsa istedikleri kadar itsinler araç kıpırdamaz değilmi sadece n konumunda hareket eder doğrumu ?

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Hocam kontak açıkken frene basarak vites değiştirilebiliyor bende şüphelendim stop ettikten sonra denedim oluyor, peki bir şey soracağım d ye takılı olsa istedikleri kadar itsinler araç kıpırdamaz değilmi sadece n konumunda hareket eder doğrumu ?
Hiç denemedim ama mantıken manueldeki gibi gitmemesi gerekir. O zaman sizin akü tamamen bitmemiş marş gücü kalmamıştır. Bende tamamen bitik akü zannettim çünkü otomatik viteste elektrikle çalışıyor.

İlkerhg

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam hiç bir şey olmaz. Gönlünüz rahat olsun. N de araç boştadır. Zaten viteste olsa istelerde itemezler :)