otm. vites

simbore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,benim bir sorum olacak 2001 otm editionum var frenleri çok sert bu opellerin genelindemi var bazı araçlarda parmak ucuyla frene dokunmak yeterken aracımda frenlere fazlaca baskı yapmak gerekiyor birde kalkışlarda çok hantal bu sorunları düzeltmenin bir yolu varmıdır.cevabınız içöin şimdiden teşekkürler.

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sert fren daha emniyetlidir..özellikle ıslak zeminde

klasik otm şanzımanlı biraraç ilk defa kullanıyorsanız düz vitesli aynı motorlu diğer araçlara göre hantal gelebilir kalkışlar

yada km ile ilgili sorunlar vardır..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fren pedali mesafesi frenlerein durumu aynalarin durumu ve fren yagi ile ilgili biraz...fren yagi normal sartlarda 3 senede degistirilmeli..

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
fren serttir doğru. ancak arabanızın performansla ilgili sorunu var gibi görünüyor. 3 yıldır 2000 astra cd otomatik kullanıyorum. daha kalkışlarda kafa tutacak bir arabaya rastlamadım. kick down yapmıyorsunuz galiba ya da aracınızda kick down sorunu var. kalkış esnasında gaza iyi basınca koltuğa yapışmıyorsanız servise gidin.

simbore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fren serttir doğru. ancak arabanızın performansla ilgili sorunu var gibi görünüyor. 3 yıldır 2000 astra cd otomatik kullanıyorum. daha kalkışlarda kafa tutacak bir arabaya rastlamadım. kick down yapmıyorsunuz galiba ya da aracınızda kick down sorunu var. kalkış esnasında gaza iyi basınca koltuğa yapışmıyorsanız servise gidin.
sert kalkışta dediğiniz gibi koltuğa yapışıyorsunuz ama normal kalkışta gaza basıyorsunuz ama bastığınız kadar tepki vermiyor motor bağırıyor ama performans daha sonra geliyor normal araçta kendi aracımda olduğu kadar gaza basınca aynı orantıda cevap veriyor. Frenleri yumuşatmanın veya hassaslığını artırmanın bir yolu yokmu aracım bakımlı ve son derece temiz 84 binde ilginiz için teşekkürler.

seawyer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar benim aracım 2000 1.6 cd otomatik ve 155.000 de yaptımam gerekern bakımlar nelerdir, 128.000 de aldım ozamandan bu yana yağına suyuna bakıorum ama başka bişeyine baktırmadım.
ağır bakımlar nelerdir ve izmirde nereyi önerirsiniz???

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar benim aracım 2000 1.6 cd otomatik ve 155.000 de yaptımam gerekern bakımlar nelerdir, 128.000 de aldım ozamandan bu yana yağına suyuna bakıorum ama başka bişeyine baktırmadım.
ağır bakımlar nelerdir ve izmirde nereyi önerirsiniz???

hocam bakım için çok geç kalmıssın bi an önce ustanıza götürün