Osram far ?

ynsakkurt

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Aracimin farlarindan pek memnun degilim aydinlatmasi gercekten cok düsük bazen yolculuk sirasinda ciddi sikntilar yasiyorum bu yüzden degistirmek istedim xenon lar masrafli (mercegiydi falan ) bunun yerine Osram beyaz ampullerden taksam diyorum kullanan veya bilgisi olan varsa yardimci olursaniz sevinirim ( baska önerilerizde olursa saygiyla dinlerim )

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende beyaz olmasını istiyorum , ancak karşıdan gelenleri de rahatsızda etmesin istiyorum... var mı böyle de bir ürün ?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
phılıps phaton serısı takın derım..

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Beyaz ampuller yağmurda hiç iş yapmıyor. Far ayarını en yükseğe almak gerekiyor yolu göstermesi için,o da karşı tarafı rahatsız ediyor. En iyisi mercekli far + 6000 K Xenon.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
osramın %50 daha fazla yanan beyaz ışıga dogru 4300k 5000k olanlardan dene farı kontrol et ayarına baktır farın da problem olabılır

ynsakkurt

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Beyaz ampuller yağmurda hiç iş yapmıyor. Far ayarını en yükseğe almak gerekiyor yolu göstermesi için,o da karşı tarafı rahatsız ediyor. En iyisi mercekli far + 6000 K Xenon.

Bu degisim icin ne kadar ücret gerekir ?

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çakma xenonlar aracın beynine zarar verdiğini duymuştum ..orjinalini tavsiye ederim

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
nightbreakerplus.jpg

lbtuning

1303d1262280056-philips-x-treme-power-vs-osram-night-breaker-osram-nightbreaker-vs-standard.jpg

index.php

Ürün Açıklaması​

<li style="padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; list-style-type: disc; list-style- list-style-image: none; ">
Standart, fabrika çıkışı H7 ampule göre %90 daha fazla ışık veren, standart ampul rengine göre %10 daha beyaz olan ve standart aydınlatma mesafesini 195 metreye çıkaran, standart ampul yerine uygun H7 tip far ampulü. Optimum görüş mesafesi olan 50-75 metrede mesafedeki cisimlerde %90 daha fazla ışıma sağlar, en uzun aydınlatma mesafesini 195 metreye çıkarır. Optimum mesafe ani fren ile duruş mesafesidir. Standart ampule göre %10 daha beyaz bir ışık vererek daha parlak aydınlatma sağlar. Cisimlerin formunu bozarak ışımayı düşüren ultraviyole ışınlarından etkilenmeyen kuvars camdan imal edilmiştir. Avrupa standartlarına ECE, SAE, DIN EN ISO 9001 ve OS 9000 kalite sertifikalarına uygun üreticidir.
<li style="padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; list-style-type: disc; list-style- list-style-image: none; ">