Orta konsol tuş değişimi ?

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Orta konsol tuş değişimi ?

İnternette bu tuşu ararken aklıma çok daha güzel bir fikir geldi: Aslında buraya cok güzel bir "Engine Start" tuşu yapılır ama bu ise ciddi kafa patlatacak bu işlerden anlayan birisi lazım. Başka markalarda benzer orneklerini gördüm, cok güzel uygulamalar var.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende bu konuyu görünce oraya arka taraftaki kedi gözlerine led yapılırsa onun açma kapama tuşu yapılabilir diye düşündüm.  :)

Tabi bunun içinde sağlam işçilik, güvenilir ve araçlarımız hakkında bilgili bir usta eli gerekli.

sahinakpul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yada cuotout egzos olan arkadaşlar on/off işlevini burdan yapsalar nede güzel olur :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sahinakpul link' Alıntı:
yada cuotout egzos olan arkadaşlar on/off işlevini burdan yapsalar nede güzel olur :)

Oda süper olurdu şahin ama polislerin dikkatini çekmesin o düğme, aman dikkat.  :)

jetxjet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Bende bu konuyu görünce oraya arka taraftaki kedi gözlerine led yapılırsa onun açma kapama tuşu yapılabilir diye düşündüm.  :)

Tabi bunun içinde sağlam işçilik, güvenilir ve araçlarımız hakkında bilgili bir usta eli gerekli.

bu ledler hep açık kalsa problem mi oluyor acaba

yusufdincer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O tuş, garajın uzaktan kumandalı kapısının kumandasındaki tuşun işini görse harika olurdu :) her seferinde arabanın içinde kumanda aramaktan bıktım. Bas açılsın :) Tabi garaj değişirse tuşu da değiştirmek lazım sanırım :) Ama yine de çok işime yarardı. Var mı bu tuş yerine basılabilen bişey bulabilen arkadaş ?