Orjinallik Buraya Kadar

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Orjinallik Buraya Kadar

onurs link' Alıntı:
hepinize tek tek teşekkür ederim allah kimsenin başına vermesin. can sıkıcı bir durum, arabayı resmen ittirmiş ben olay yerinde değildim şirketten çıkmışlar adama soruyorlar bunu nasıl becerdin, transporter var adamda benim arabanın üstüne çıktığının farkında değil devriliyorum sandım demiş.

Geçmiş olsun, kart felan bırakmış mı peki? Plakasını felan alabilmişler mi?

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astranın sağlamlığı burda kendini gösteriyor işte.emin olun orda megan olsaydı tampon yerde çamurluk patlamıştı

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Arabalarımız gerçekten sağlam, her ne kadar test edilmelerine gerek olmasa da. (:)

Bana vuran Peugeot 306 ile beni üstüne çıkarttığı Renault Clio'ya da yazık olmuştu.

bbeerrkk67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benım arabaya vurmuslar gıbı uzuldum :(( cok cok gecmıs olsun..eskısı gıbı yapılır hıc kafanıza takmayın..Allah herkesı beterınden korusun..

Hasan B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok geçmiş olsun, geçen hafta park halinde ki aracıma da çarptılar.
Çok iyi bilirim o duyguyu. :'(

H

hkncbn

Bilgi Girilmemiş

Çok geçmiş olsun

onurs1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iyi dilekleriniz için tekrardan teşekkür ederim sağolun, inşallah sizlerin başına böyle tatsız olaylar gelmez. vuran kişi kaçmamış alt komşular görmüş olayı bizimkilere söylemişler, tutanak tutulmuş, adamın kaskosu var ama trafik yokmuş o yüzden tutanakta tarihi açık bırakmışlar bugünde yaptırıp faksladı trafik sigortasınıi yarın yada çarşamba odak bayrampaşaya bırakıcam, tek korkum jantı lastikçi gönderip onartmıştım acaba jant dışında bir sıkıntı olmuşmudur, baya bi sürüklemiş arabayı.

byhorizon(tm)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurs link' Alıntı:
Park halindeki araca vurabilecek kapasitede insanlar var bu ülkede, he suç onların değil suç onlara bu ehliyeti verenin. Dünyanın hiçbiryerinde bizdeki sistem yoktur, yüzlerce sorulu testleri ezberler ehliyeti alırsın ama direksiyon nedir bilmezsin sonra trafik!! Olacağı varmış olmuş denir de neden olsun, ben gözüm gibi bakayım hayvanın teki gelsin park halinde vursun.
[img=450x600]http://img209.imageshack.us/img209/8880/img25101.jpg[/img]
[img=450x600]http://img11.imageshack.us/img11/9466/img25091.jpg[/img]
[img=800x597]http://img827.imageshack.us/img827/693/img25201n.jpg[/img]

Odak bayrampaşadan almıştım, Ataköy opel iş yerime yakın. Servisi hakkında bilgisi olan varmı iyi bir yermidir yoksa aldığım yere mi bırakayım.

allah başka kaza keder vermesin takma kafaya olacağı varmış,ama sen yapsaydın zoruna gitmezdi açıkçası.o hayvanı temiz dövecen... battle_Teroriste

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok sakınılan göze çöp batar derler. Ben daha aldım 12 saat sonra sol çamurluğu yamulttu mahallenin iyi aile çocukları. Ne diyelim oluyor. Geçmiş olsun tekrardan.

dejampe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opelin sağlamlığını bende beğenirim.. 2 sene önce ankara etimesgutta kırmızı ışıkta beklerken ticari taksi gelip arkadan vurmuştu.... taksi hyundai accent... kaputu kalktı yamuldu tamponu paramparçaydı... arabadan iner inmez taksiyi gördüğümde arabamın arkası mahfoldu heralde derken bir baktım tamponda hafif içeri göçme olmuş sadece ;D kaskodan değiştirildi tampon... o zamanki aracımda astra h HB ydi.