orjinal ile yetinmeyenlerin gece yarısı buluşması

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah nazardan korusun arabalırınızı arkadaslar iyi günlerde kullanın

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hayranlıkla okuyorum.. :good:
ikinizin arabası da çok güzel ama esasen sonuç isterüz..
bu kadar konuda uzman bir araya gelirse daha güzel çalışmalar ortaya çıksa gerek..

güzel diyorsunda bazen heves bırakmıyorlar. :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
güzel olmuş abi dün hastanedeydim yoksa katılırdım

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem abi ile gece yarısı buluşması yaptık... birbirimizin arabalarını inceledik... ethem abinin koltuk ısıtma ve far sensörü beni çok etkiledi... arabada yaptığı modifikasyonlar gerçekten orjinalden farkı yok... orjinal parçaların hakkı verilmiş güzel bir sonuç ortaya çıkmış... onun arabadan da gördüğüm yapacağım 2-3 tane proje var aklımda... yakında yeni süprizlerle çıkabilirim :) asıl olay benim de inanmadığım arabanın gidişi oldu... headers üst devirlerde çok tatlı bir ses veriyor... ama asıl yazılımı çok güzel... düşük devirlerde çok güzel torku var araba dolu dolu devir çeviriyor... şanzuman oranıda 2.0 vectralardan çok daha kısa bunun avantajıda çok büyük özellikle 0-90da çoğı 2.0a plaka okutur... benim arabayı da inceledi ethem abi... onunda beğendiğini umuyorum... benim arabanın lpg ayarını yaparken ona da baktı... lpg depo ışıklarının tam olarak hassas ayarını yapmaya çalışıyordum umarım olmuştur o da :) ethemin teybi de çok güzelmiş... nette fotolarını görmüştüm ama böle çıkacağını tahmin etmemiştim... sony ekranın parlaklığı mükemmel ve temalarıda çok güzelmiş... benim araba hakkında ki yorumları ethemin birazdan yapacağını umuyorum :)

eeee ben ne dedim kardeşş inanmayanlara kapak olsun....:cool:

ethem abi gerçekten bu projelerle herkezi şaşırtıyor kendine hayran bırakıyor... süprüz projelerle karşınızda olacak yakında kendileri... benden demesi ethem abiyi takip etmeye devam edinn ;);)

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet gidişi gerçekten güzel... yeni projeleri bekliyoruz.. beğenirsek bizde yaparız bizim arabalara bizede öncü olur :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ozaman durmak yok, yola devam :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
her zaman bekleriz :)