Opelsizasla Toplu Cam Çıtası ve Sis Farı Nikelajı Alımı

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opelsizasla Toplu Cam Çıtası ve Sis Farı Nikelajı Alımı

Aldığımız ürünlerin uygulamasını kendisi yapmayı düşünen varmı, yada daha önce alıpta uygulayan olmuşmuydu. Ankarada birkaç yere sordum s-dizayn montajı zor oluyor işçiliğe garanti veremeyiz dediler. Kendim yapıp ince ince uğraşsammı diyorum

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Hiç bir sıkıntı olmaz işçilikde. Isı tabancası kullanmayı biliyorsan veya saç kurutma makinası çok kolay bir şekilde yapabilirsin.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

WeReWoLF link' Alıntı:
Hiç bir sıkıntı olmaz işçilikde. Isı tabancası kullanmayı biliyorsan veya saç kurutma makinası çok kolay bir şekilde yapabilirsin.

Cam filmi folyo uygulaması yapmışlığım çok çok vardır :) biraz formda araştırdım silikon takviyesi yapın diyenler olmuş. Yani bölge bölge silikonlama yapılacak yerler felan varmıdır. Aksesuarcıların eline bırakıp aceleye getirtmekte istemiyorum malum dönüşü olmayacak bi uygulama bu

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Sıcak silikon baya guzel olur esasinda. Arka kelebek camın ucuna yapmak gerekebilir. Çünkü en çok atma olayı orada oluyor diyorlar.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Tabi bir de manyak tipler var durup Tornavida ile sökmeye kalanlar oluyor. Benim sağ arka üst çıtayı yamulttular. Ne kadar silikon da sıksan sonuç değişmezdi

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

her parçayı yapışkanını sökmeden deneyin tek tek arada ne kadar pay bırakıcağınızı görün ona göre yapıştırmaya başlayın kelebek camlarındaki plastikler daha pürüzsüz olduğu için tam tutmuyo atmalar olabiliyor ve opelin bu kapılardaki plastiklerde tam bi standartı olmadığı için araçtan araca bile farkedebiliyomuş biyerde okumuştum..s-dizaynda benim kelebeklerin montajını yapan usta plastik kısmı tinerlede silmişti sizde boyaya temas ettirmeden silebilirsiniz ve kelebeklere bapılardaki uç kısımlara nokta halinde silikon damlatabilirsiniz aşırıya  kaçmadan...kolaylıklar şimdiden

kndy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sizce cam çıtalarının montajını hemen yapabilir miyiz yoksa Havaların biraz ısınmasını beklemeli miyiz arkadaşlar ?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

kndy link' Alıntı:
Sizce cam çıtalarının montajını hemen yapabilir miyiz yoksa Havaların biraz ısınmasını beklemeli miyiz arkadaşlar ?
Bence beklemenize gerek yok ısı tabancası veya saç kurutma makinesiyle yapmadan önce ve sonra üstünden geçerseniz sıkıntı olmaz. Sıkıntı çıkartabilecek tek yer kelebek camlar. Oranın çıtalarını biraz silikonlayabilirsiniz.

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim kargo geldi sikintisiz sorunsuz yalniz arkadaslarinda dedigi gibi kelebek camlar sikintili. On taraf kelebekleri denemedim ama arka camlardaki kelebek nikelajlarini bantlarini sokmeden biraz ugrastirarak alistirdim once camlara. Bence uygulamaya baslamadan once herkes nikelajlarini alistirsin cunku kasılan bolumler var yapiskan banti zorlamaktansa alistirip uygulamayi yapmak daha saglikli. Ama fazla bastirmayin esneterek yaptim ben ilk halinden daha iyi suan. Pazar gunude uygulamayu yapicaz

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

Benim de kargom geldi. Herhangi bir sıkıntı yok. Sis farı çevresi kromunu kendim takarim diye düşünüyordum ama bir ustaya mi yaptirsam yine de bilemedim. Sadece içinden çıkan yapıştırıcı bandı sürüp sis farı çevresine yapistiriyor muyuz?