Opelsizasla Toplu Cam Çıtası ve Sis Farı Nikelajı Alımı

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Ben arkadaşla görüseyim. Sorularınızı ileteyim. Taksit olayını Nerede yapacak onu öğrenelim. Biz sanalpazar.com dan satın aldık.  N11 i sorayim.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Opelsizasla Toplu Cam Çıtası ve Sis Farı Nikelajı Alımı

metinmb407 link' Alıntı:
Yavuz bey peki ödeme şartlarında seçenek mevcut mu? Alımı siz mi yapıyorsunuz üyeler adına yoksa üyeler direkt firmaya mı ödeme yapacaklar?

Peşin alırız da taksit olursa (sanalpazar dan taksitli komisyon farkı eklenerek vs) beni çok rahatlatır maddi olarak. Taksit olmazsa da alacağım bu arada kararım kesin.
Metin bey alım veya satış işiyle hiçbir alakam yok. Sadece siz değerli arkadaşlarımın isteklerini en kaliteli ve ucuz yoldan yapmaya çalışıyorum. Taksit seçeneği var. 2 taksit için de 9 taksit için de fiyat sabit. Alım işlemi sanalpazar.com üzerinden olacak. Sizler üyeliğinizi halledin 3-4 gün içerisinde ben link artıracağım ve linki size PM olarak atacağım. Kişi Sayısı kadar ürün satılacak. O yüzden ismini yazdirmayanlar alamayacak.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

balkes link' Alıntı:
Yavuz hocam henuz araclarini teslim almamislar icin de konusabilir misiniz. Bir de montajı nasıl cözeceğiz. Bazı arkadsşlar ileride sonradan montaj çıtalarda sökmek gerekirse kapının yumuşak tabakasına zarar verebiliyor şeklinde paylaşımlarda bulunmuslar. saygılar.
Kullanılan malzeme zarar vermiyor. Ben yanlış montaj yapıp sonrasında söküp tekrar taktım. Hiçbir sıkıntı olmadı.

Aracınız için alabilirsiniz. Bir sıkıntı olmaz merak etmeyin

metinmb407

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

WeReWoLF link' Alıntı:
Metin bey alım veya satış işiyle hiçbir alakam yok. Sadece siz değerli arkadaşlarımın isteklerini en kaliteli ve ucuz yoldan yapmaya çalışıyorum. Taksit seçeneği var. 2 taksit için de 9 taksit için de fiyat sabit. Alım işlemi sanalpazar.com üzerinden olacak. Sizler üyeliğinizi halledin 3-4 gün içerisinde ben link artıracağım ve linki size PM olarak atacağım. Kişi Sayısı kadar ürün satılacak. O yüzden ismini yazdirmayanlar alamayacak.

Yok üstad alım satımla alakanız olsa da olmasanız da alacağım o konuda problem yok. Daha önce nasıl toplu alım oldu bilmediğim için soruyorum ödeme kime nereye yapılıyor vs. Ücreti size ödeyeceksek size yollarım, firma ilan açacaksa oradan alırım hiç bir problem yok yani. Teşekkür ederim ilginiz için. Sanalpazar üyeliğim mevcut.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

metinmb407 link' Alıntı:
Yok üstad alım satımla alakanız olsa da olmasanız da alacağım o konuda problem yok. Daha önce nasıl toplu alım oldu bilmediğim için soruyorum ödeme kime nereye yapılıyor vs. Ücreti size ödeyeceksek size yollarım, firma ilan açacaksa oradan alırım hiç bir problem yok yani. Teşekkür ederim ilginiz için. Sanalpazar üyeliğim mevcut.

Tamam o zaman liste hazırlanır hazırlanmaz sizlere haber vereceğim.

HakanAltuntaş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opelsizasla Toplu Cam Çıtası ve Sis Farı Nikelajı Alımı

2014 HB cam çıtası ve sis farı çerçevesine benide yazabilirsiniz. tampon nikelajının fiyatını bilsek onada yazılırız.

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuz arkadaşım..
ben hepsinden almak istiyorum..
ama ön panjur fiyatı belli değil mi hala?
2014 HB araç..

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam montajı nasil yapılacağını anlatan video paylaşır mısınız yada usta önerilerinde bulunabilir misiz. bu arada hocam beni de tüm parcalar için kaydedebilir misiniz. Aracım inşallah edition olacak. 

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

altuntas34 link' Alıntı:
2014 HB cam çıtası ve sis farı çerçevesine benide yazabilirsiniz. tampon nikelajının fiyatını bilsek onada yazılırız.
Ön tampon nikelajı s dizayn tarafından imal edilmiyor. Şuan kendileri bizim yerimize arastiriyorlar. En kaliteli ve uygun fiyatı bulup haber verecekler. Listeye sizi de ekliyorum eğer fiyat uygun olmazsa sileriz.
ray55 link' Alıntı:
yavuz arkadaşım..
ben hepsinden almak istiyorum..
ama ön panjur fiyatı belli değil mi hala?
2014 HB araç..
Fiyat bugün yarın bana gelir. O zaman yazarım ilk mesaja. Seni de ekliyorum.
Bir de araç hb mi nb mi?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

balkes link' Alıntı:
Hocam montajı nasil yapılacağını anlatan video paylasabilit misini paylaşır mısınız yada usta önerilerinde bulunabilir misiz.
Montajı çok basit. Gelen ürünleri ilk başta poşetlerden çıkarıp tek tek ürünün monte edileceği yere deniyoruz ve sonrasında paket içerisinde gelen temizleme Mendili ile uygulanacak yeri temizliyoruz. Sonrasında ısı tabancası veya fon makinesiyle hem krom hem de monte edilecek yeri ısıtıyoruz sonra uyguluyoruz. Her uygulama yapılan krom u ısı tabancasıyla bir daha ısıtıyoruz. Sonrasında işlem tamam. Hiçbir şekilde sarkma veya çıkma yapmaz. 2 gün boyunca da yıkama yapmamanız veya su tabancası tutmamaniz daha iyi olur.