Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

Beyaz Melek link' Alıntı:
Selam arkadaşlar ben istanbuldan formunuza katılıyorum adım cihan 32 yaşındayım evlyim 3 çocuğum var Ayrıca Tokatlıyım Arabam Astra Sport Tourer 1.4 140 hp sport beyaz. formunuzda paylaştığınız güzel bilgiler ve deneyimler çok yardımcı oluyor aracımla ilgili birçok işlevin nasıl çalıştığını formunuzdan öğrendim kendi başıma bunları bulmam çok zamanımı alırdı herhalde. Aracımla ilgili deneyimlerimi sizlerle paylaşmakta çok hoşuma gidecek bundan eminim. Hepinize mutlu sağlıklı kazasız güzel günler dilerim.
welllcommee

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alptoner link' Alıntı:
merhabalar ısmım alpay henuz 1 gunluk yenı opel atra 1.3 dızel sport sahıbıyım .sunroof -navı-koltuk ekrtan vs full paket aldım ,
oncelıkle boyle bır forumun varlıgında emegı gecen herkese teşekkur edıyorum,
kıımyasal ham madde ıthalatcısıyım ıstanbul serbest bölgede isyerım.
bahsetmeden edemeyeceğim aracı henuz cok ıyı tanımıyorum ama ılk kakısta garıp bır ses var ,yorum yapabılecek olan varmı ,metal sesı ,surtme sesı gıbı.
nıce senelere ayrıca
welllcommee

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

herkese iyi akşamlar bende foruma yeni katıldım lakin uzunca bir süredir kayıtlıydım.istanbul dayım kapalıçarşıda çalışıyorum .size bir şey sorayım malum kar heryer doldu az önce arabayı çalıştırmaya gittim camlara kadar kar vardı.temızledıkten sonra calıstırayım dedım ilk marşta araba calısmadı ikincıde acaba neden olabılır.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ryanwilliams link' Alıntı:
herkese iyi akşamlar bende foruma yeni katıldım lakin uzunca bir süredir kayıtlıydım.istanbul dayım kapalıçarşıda çalışıyorum .size bir şey sorayım malum kar heryer doldu az önce arabayı çalıştırmaya gittim camlara kadar kar vardı.temızledıkten sonra calıstırayım dedım ilk marşta araba calısmadı ikincıde acaba neden olabılır.
bence 2. de çalışması bile süper birşeymiş.

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş

evet ama sonradan farkettım kı arabanın egsozu on ızgara dahıl her yerı karla kaplı oldugu ıcın calısmadı galıba cunku calıstıktan sonra oraları temızlerken motorun rahatladıgını duydum neyse sorun yok o konuda.bir de ben bunları yaparken yolcu koltugunun tarafından yaptım surucu koltugunun oldugu kapı karla kaplıydı sonra ısım bıttıkten sonra aracı kıtledım ama bıde baktım kı oda ne?aracın ıc ambıyans lambalarının hepsı yanıodu cok sasırdım bekledım soner dıye yok 40 dakıka falan ugrastım belkı.sonra kafama bır sımsek caktı surucu koltugunun kapısını temızledım ve kapıyı acıp kapattıktan sonra ısıklar sondu.bilgilerinize

ümit DURUKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba Hakan Bey,Ben böyle bir forum düzenleyip,Opel Astra j sahipleri ile hem tanışmak,kaynaşmak ve kullandığımız bu güzel Opel Astra ile ilgili bilgi.teknik destek ve sorunların çözümlerinde destek olduğunuz için teşekkür ederim.Foruma ben Ankara'dan katılıyorum aynı zamanda emekli öğretmenim.Soyadımız da aynı.Ben karadeniz Durukan'larındanım.Başarılar diliyorum.Selam ve sevgiler..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ümit DURUKAN link' Alıntı:
Merhaba Hakan Bey,Ben böyle bir forum düzenleyip,Opel Astra j sahipleri ile hem tanışmak,kaynaşmak ve kullandığımız bu güzel Opel Astra ile ilgili bilgi.teknik destek ve sorunların çözümlerinde destek olduğunuz için teşekkür ederim.Foruma ben Ankara'dan katılıyorum aynı zamanda emekli öğretmenim.Soyadımız da aynı.Ben karadeniz Durukan'larındanım.Başarılar diliyorum.Selam ve sevgiler..
Merhabalar Ümit Bey, hoşgeldiniz aramıza :)
evet soyadlarımız aynı, dikkatimi çekmişti üye olduktan sonra
bizim de İç Anadolu'dan geliyor soyadımız
sizlerinde sayesinde bu güzel ortamda olmaktan son derece mutluyum
keyifli ve bol paylaşımlı forumlar diliyorum

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar Ümit Bey, hoşgeldiniz aramıza... :)

hasansenay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrb, hasan şenay ,afyon kocatepe tıp fakültesinde anestezi doktoruyum yeni bi opel kullanıcısıyım herkese slmlar

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hasansenay link' Alıntı:
mrb, hasan şenay ,afyon kocatepe tıp fakültesinde anestezi doktoruyum yeni bi opel kullanıcısıyım herkese slmlar

welllcommee

Keyifli forumlar