opelshop'dan alışveriş yapan var mı?

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar ben opelshop diye bir internet sitesinden alışveriş yapmak istiyorum, güvenebilirmiyim? buradan daha önce alışveriş yapan var mı? Varsa memnun kaldınız mı? ben triger seti,üst takıp contası, v kayışı ve bilyası, fren balatası vb malzemeleri alacağım da. Ya da nereyi tavsiye edersiniz? Umarım sitenin ismini vererek yanlış birşey yapmıyorumdur. Cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim....

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O parçacıdan ben 3 yıldan bu yana sürekli aracıma malzeme alıyorum, sahibinin ismi Bora Çakır. Gençten biri , baba mesleğini devam ettiriyor.
Dükkanları Maslak Atatürk otosanayi 1.kısımda. Kendilerine ait diğer dükkanlarında Fiat ve Renault grubunun ürünlerini de satıyorlar.
Parçalarında herhangi bir sorun yok ,sahte mal satmıyorlar ama yan sanayi ürünleri mevcut, zaten web sitesini biraz inceledim kendisi de yazmış oem ve yan sanayi ürünleri de var.
Ben Bora'dan servisin bana verdiği fiyatın üçte birine orjinal yedek parça aldığım çok oldu. Direkt web sitesinden işaretleyip satın almak yerine malzemeyi seçip telefon ederek konuşursanız bence daha iyi olur.
Sitenin içeriğini kendisi hazırladığı için bazen güncellikte geri kalıyor.

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O parçacıdan ben 3 yıldan bu yana sürekli aracıma malzeme alıyorum, sahibinin ismi Bora Çakır. Gençten biri , baba mesleğini devam ettiriyor.
Dükkanları Maslak Atatürk otosanayi 1.kısımda. Kendilerine ait diğer dükkanlarında Fiat ve Renault grubunun ürünlerini de satıyorlar.
Parçalarında herhangi bir sorun yok ,sahte mal satmıyorlar ama yan sanayi ürünleri mevcut, zaten web sitesini biraz inceledim kendisi de yazmış oem ve yan sanayi ürünleri de var.
Ben Bora'dan servisin bana verdiği fiyatın üçte birine orjinal yedek parça aldığım çok oldu. Direkt web sitesinden işaretleyip satın almak yerine malzemeyi seçip telefon ederek konuşursanız bence daha iyi olur.
Sitenin içeriğini kendisi hazırladığı için bazen güncellikte geri kalıyor.

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Ben de Bora Beyle konuştum, eskişehirden havale ile parayı gönderip parçaları alacağım. Telefonla konuştuğumda bana da güven verdi, hangi parçaların oem olduğunu söyledi. Sitenin ismiyle ilgili bir sorun yaşadıklarını söyledi.O nedenle güncelleme yapamıyorlarmış...

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardımcı olabildiğime sevindim.
Ümit