Opelparcaci.com?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lakiska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün aracın radyatör hortumu delindiği için yolda kaldım. Neyse güç bela sanayide hortum değiştirildikten sonra olanlar oldu.

Vites geçişlerinde sorun yaşadığımı söylediğimde baskı balatanın ömrünü doldurduğunu ve değişmesi gerektiğini ve trigerden ses geldiğini tahminen onunda değişmesi gerektini belirtti usta. :(

Aracı ikinci el aldığım için geçmişi hakkında kesin bilgilere sahip değilim. Bu yüzden riske girmemek için ustanın söylediklerini değiştirmeye karar verdim.

Sözün özü, piyasadaki en ucuz ürünleri www.opelparcaci.com sitesinde buldum. Sorun şu ki daha önce bu siteden alışveriş yapmadım.
Bu site güvenilir midir?
Alışverişte bir sorun yaşayan oldu mu?
Bunları merak ediyorum. Bir an evvel sipariş vermeliyim. Usta gözümü çok korkuttu. Özellikle triger kayışı koparsa diye korkuyorum.

Bu arada parça ve fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Araç 99 Model Corsa B 1.4 16v
Luk marka Baskı, balata, bilye 145
GM marka triger seti 145
Devir daim (yan sanayi) 45

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger tehlikeli acele etmekte fayda var
aluçlar diye aratırsan sitede bikaç defa konusu geçti sanırım

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelparcaci com un maslakta yerı de var yanı yerı yurdu bellı bır kurulus orası bence gozun arkada kalmasın

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben opelparcacidan 1-2 kere alış-veriş yaptım. 2.gün elime ulaştı malzemeler. Sonuna kadar güvenebilirsin bence, kendilerinede söylemiştim bide site üzerinden satış imkanları olsa harika olacak. Sonuç itibariyle güvenli site ve güvenilir insanlar.

abdulkadir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bencede güvenebilirsin adamları yeri yurdu belli banka bilgileri vs.vs. hatta 2. şubelerini de açıyorlar

ytuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefonla görüştüm bende gayet iyi karşılıyolar.problem için yardımcı oluyolar

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bu aralar devir daim alacağım alacak ye araştırıyordum. bu kadar çok öven varsa bende buradan alayım. kargo fiyatları nasıl peki? çok tutuyor mu kargo?

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
opelparçaci

Bende birkaç kez alışveriş yaptım istediğim malzemeyi zamanında gönderdiler talebim site üyelerine bir indirim yapabilseler eminim satışları epey artabilkir.

Volkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.raksotek.com
Dün ilk kez opelparcaci.com ile alışveriş yaptım... Valeo elektrikli sağ far ve far motoru aldım... İzmir'e kıyasla fiyatlar çok çok uygundu... Tavsiye ederim...

Dün Saat 14:30'da parayı hesaba yatırdım... Telefon edip haber verdim... Saat: 16:15'te eve geldiğimde paranın hesaba yatıp yatmadığını sordum, "paranın hesaba yyattığını hatta ürünlerin kargoya verildiğini" söylediler...

Bugün Saat: 16:00 gibi de teslim aldım... Şimdi servisten geliyorum, farı ve far motorunu taktırdım... Bir problem çıkmadı...

Yalnız tavsiyem aradığınız ürünleri sitelerinde bulamazsanız mutlaka telefon edip sorun... Mesela; benim far ve far motoru sitede yoktu ama ellerinde vardı... Hem Opel'in onlarca modeli var hem de bir arabada binlerce parça var; hepsini siteye eklemeleri mümkün değil... O yüzden bulamazsanız mutlaka arayıp sorun... Ellerinde olmasa bile tedarik ederler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...