Opellerimizle uzun yol yaparken yasadigimiz ilginc anilar

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaslar malum, opel dedigimiz alman mucizesi hayatimiza girdiginde iz birakmak ve dahada cikmamak icin uretilmis bi varliktir;) opellerinizle yasadiginiz ilginc, guzel, korkutucu, hayatinizi kurtaran anilarinizi bekliyorum:) ozaman ben basliyim.

Yaklasik 10 11 sene evel (dahada fazla olabilir) rekord 2000 (kocaoglan) ile babam ve ben antalyaya is icin gittigimiz de donus icin egeyi dolasmayi tercih ettik, ve muglada malum durum basimiza gelerek arabanin 4. Silindiri ben gitmiyom arkadas diyerek calismayi birakti! Nereye baktirdiysak sorunu hallettiremedik, ve istanbuldaki motorcumuzu arayarak tavsiye istedik! Oda cekici ile getirmemizi tavsiye etti! Lakin bi kac cekici ile yaptigimiz gorusme bize cekicinin yeni bi rekord parasina mal olucagini cikardi! Bunun uzerine yola o halde patirdayarak devam etme karari aldik, ve ara sira 120 130 km hizlarla genelde 80 km ile istanbula hararet bile yapmadan varabildik:) hasanpasada bulunan ustamiza oteki gun kocaoglani goturdugumuzde ise aracin sorununun 4. Sinindirin piyanosunun yerinden ciktigini ogrendik:) yerine takildi ve subap ayar somunu degisti yola devam ettik:D

arada sirada gene yazarim buraya zira hepsini yazsam baya kalin bi roman kitabi olur benim arabanin maceralari:) hadi bakalim sizde dokulun;)

Sent from my BlackBerry using Tapatalk

rekord_D2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimse biseyler yasamadimi yahu:( oksuz kaldi garibim konu:(

Sent from my BlackBerry using Tapatalk

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırıkkale-kayseri yolundayım 3 sene evvel,aracım 94 vectraydı 2.0 i,yolda seyrederken 4x4 bir araçtı markasını unttum neyse beni solladı tabi bende onu solladım,arabam 94 model olduğu için galiba biraz küçümsedi beni o geçti ben geçtim derken,karşı yönden gelen sellöktörlere,uyarılara rağmen ne jip nede ben hızımızı kesmedik,ceza yemeye yiyeceğiz,olmuşken temiz olsun dedim:)165 ve 155 kmh larla radara yakalandık ceza makbuzunu aldık sonra devam ettik yolumuza:)