Opellerde hangi marka lpg tercih edilmeli?

sahlan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu siteye bir bakin bilginiz olsun bu avrupada hollanda devletinin destekledigi bir sistem vergide bu sistemi ozellikle g3 sistemini dosettirdiginiz zaman normal vergiden yillik 400 euro ya yakin geri odeme aliyorsunuz sitedeki arac modellerinin uzerine basinca motordaki sistemi baglanilmis seklini gorursunuz..http://www.czakram.nl/auto.php

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
kısaca lpg ye goz atalım benzıne oranla
Gazın bileşimi %70 bütan, %30 propandır.
Temiz ve çevre dostu bir yakıt olan LPG, yandığında egzoz gazı, karbonmonoksit gibi çevreyi kirletici gazlar çıkarmaz, kül bırakmaz.

Otomobillerde kullanılan LPG benzine nazaran %10 daha yüksek oktan değeri taşımaktadır.
Bu yüksek oktan sebebi ile daha verimli çalışma gözlenebilir.
Olası sızıntı ve kaçak durumlarının algılanabilmesi için rafineriler bu ürünü Etil Merkaptan ile kokulandırırlar.

mayanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar ; Opel Meriva Enjoy Sport Paket Easytronic 2004 model arabama otogaz taktırmak istiyorum. Ankarada bu konu ile ilgili işçiliği ve servisi iyi olan ve uygun bir marka tavsiye edebilirmisiniz. Arabama otogaz taktırmalımıyım taktırmamalımıyım tek derdim benzin fiyatları. Uzun süreli düşündüğümüzde LPG avantajlımı yoksa ileride oluşabilecek arızalar yönünden masraflı olabilirmi. Birde aramızda LPG kullanırken motoru korumanın yollarını veya kimyasal katkılar konuusnda tavsiyede bulunacak bir arkadaşımız varmı.

Kazasız keyifli sürüşler diliyorum.

Dostluk ve Saygılarımla.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocama sordum bü,ugün kendisi trakya bölgesinde ilk lpg işini yapan kişilerden bir tanesi kendisi en iyi marka BRC dedi arkadaşlar Hollanda malı BRC ler en iyi dönüşüm kitleri... sonra lavato felan dedi..diğerleri taklittir benzer birbirine felan dedi... bilmiyorum walla bende hocamın yalancısıyım.:D saygılar:D

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar ; Opel Meriva Enjoy Sport Paket Easytronic 2004 model arabama otogaz taktırmak istiyorum. Ankarada bu konu ile ilgili işçiliği ve servisi iyi olan ve uygun bir marka tavsiye edebilirmisiniz. Arabama otogaz taktırmalımıyım taktırmamalımıyım tek derdim benzin fiyatları. Uzun süreli düşündüğümüzde LPG avantajlımı yoksa ileride oluşabilecek arızalar yönünden masraflı olabilirmi. Birde aramızda LPG kullanırken motoru korumanın yollarını veya kimyasal katkılar konuusnda tavsiyede bulunacak bir arkadaşımız varmı.

Kazasız keyifli sürüşler diliyorum.

Dostluk ve Saygılarımla.

eğer atiker takmayı düşünüyorsan ankarada hem benim taktırdığım hemde başkalarından dahi marifetini duyduğum üstün otogaz ı öneririm direk. başka servislere her uğradığımda bu üstün oto nun montaj mı diye soruyorlar ve hayret verici bir olay bu bana göre. link de bir adres var ama kısaca şöyle anlatayım ki ostim metro durağını v harfinin alt noktası olarak kabul edersen sağdaki koldan v harfinin sonuna doğru git .. bu kadar :)

neyse işte
link

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende 2001 model opel astra G GL var 1,6 16V bu araçta emmegas markalı tüp var ve hiçbir sorunu yok bende ankarada taktırdım...Kesinlikle tavsiye ederim...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
simit depo vectra larda bana saçma geliyor.olası lastik değiştirme ihtiyacında yolda kaldığının resmidir.zaten bagaj oldukça geniş.Uzun yolda lastik patlatınca ne olacak peki..

simit depo forever

kapalı garaja giremessin bizim burda alışveriş merkezlerine girerken kontrol ediyolar kocaman kazanı görürüler simit ise gizli

kursadaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brc taktır ankarada mocan otogaz var, 2a nın yetkili servisi.ayrıca 2007 yılında en sorunsuz bayi ödülü var 1600/10 taksit 0 peşinat