Opelinizi Aldiginizda Ilk Once Nereye Gittiniz ?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sene 2000 di. Bu arabanın meraklısı olduğum için alınmasına karşın.Evin önüne getirilinceye kadar görmedim bile :)

Güvendiğimiz bir usta ile babam baktılar araca, ben ise işteydim.Akşam işten geldiğimde baktım ki babamlar yok.Teyzemlere gitmişler gezmeye.
Hemen aradım gelsinler diye.Babam bana diyorki : Oğlum, bu felaket bir araba yaw.
basıyosun uçuyor,digital göstergeler felan diyor.
Baba dedim, adamı iyice sabırsızlandırıyosun hemen kalkın gelin dedim.
Araç geldiğinde inanamadım.Hemen test turuna çıktım.Ana caddeye kadar içiyle meşgul oldum biraz.Ana caddeye çıkıp 2.viteste biraz yoklayayım dediğimde: bunu zaptetmek zor olacak diye düşündüm.
7 yılımız geçti onunla acı-tatlı . Allah kazasız belasız binmek nasip eder inşallah.

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzinlik ve arkasından büro akşamında da ev normal hayata devam nedense böyle yaptım..

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğruca benzinliğe ordan yıkamacıya çünkü aldığım araç sanki 2 sene iç yıkama yapılmamış gibiydi allahtan leke değillerdi detaylı iç temizlik pırıl pırıl oldu

aksemseddin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alınca hemen yola koyulduk ve eve geldik.Evde de ilk işim arabayı bir güzel yıkayıp içini dışını temizlemek oldu.:)

frtakbal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldığım akşam yedek parçacı arkadaşımın yanına gittim. Biraz masrafı vardıda :D

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben astramı telefonla aldım, yani görmeden aldım arkadaşlar, istanbuldan bir hanımdan alacaktım aslında, ama babam aradı ve güzel bir editon bulduğunu söyledi denizli de, gönderdim parayı geldi araba, gittim depoyu fulledim ben de ne kadar yaktı diye, sonra eve (çünkü evde misafirlerimiz vardı).

DJ_JAJA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıkamaya getirdim direk