Opelini ne kadar çok seviyorsun?

opelini ne kadar çok seviyorsun?

• her an satabilirim.

Oy: 16 17.4%
  • sıkışırsam satabilirim.

Oy: 10 10.9%
  • iyisini bulursam satabilirim..

Oy: 33 35.9%
  • alacağım yine opelse ancak satabilirim..

Oy: 33 35.9%

• Kullanılan toplam oy
    92
  • Anket kapatılmış .

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelim netin başkanı, sen böyle yaparsan diğerleri ne yapsın?

Valla onu ben düşünemeyeceğim, Vectra B'den sonra Vectra C gibi bence tasarım fakiri bir araç yaratan, ve yine bence H kasa Astra sedan gibi sırf bu segmentte de sedanımız bulunsun diye bir araca imza atan Opel mühendisleri düşünsün. Neyse bakalım, Corsa D ile başlayan, Insignia ile devam eden ve yeni çıkacak Astra ile de son noktayı koyacak olan güzel bir atılım söz konusu.

engin03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ferrarisini satan bilge, Opel' inden vazgeçememiş:))))

schaqlaban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla onu ben düşünemeyeceğim, Vectra B'den sonra Vectra C gibi bence tasarım fakiri bir araç yaratan, ve yine bence H kasa Astra sedan gibi sırf bu segmentte de sedanımız bulunsun diye bir araca imza atan Opel mühendisleri düşünsün. Neyse bakalım, Corsa D ile başlayan, Insignia ile devam eden ve yeni çıkacak Astra ile de son noktayı koyacak olan güzel bir atılım söz konusu.

sanırım haklısın. ama bilmiyorum insan evladından vazgecer mi? çirkin de olsa?

schaqlaban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu kadarmı içinizdeki opel sevgisi?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
28 sene icinde degisik markalar kullandim...ama opel bana en az masraf acan arac oldu rahatlik fiyati uygun oldugu icin yine opel ...simdiki sifir astra h 1.3 cdti yi almadan önce baska marka bakmak istedim.. pegeuot denedim 308 diesel sifir iceri gürültüsü fazla idi 120 km de, toyota isciligi hosuma gitmedi... vw golf nerde ise opelin üzerine birde corsa alabilirdim nerde ise fiyat farkina..sonra yine opele karar verdim..dedimya o fiyata elegance easytronik...su an 13000km oldu memnunum...hezaman ki gibi ilk 1500km sakin düsük devir sonra actim ne yag yakiyor ne bir rahasizligim var....

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mercedens benz c serisi. Mercedes olduğunu düşünürsek fiyatı çok uygun. donanımlı opel insignia veya vw passat alınıcağına Siyah bir c serisi alına bilir.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar. Alfa kullanıcıları araçlarına aşıklar. lagunacılar da öyle. peki ya bizler?
Laguna konusunda haklılar. Değişik bir araba:rolleyes: Alıştınmı bırakması zor. Benim en son arabamdı. Satarken çok üzüldüm. Borcum olduğu için sattım, yoksa en ufak bir problemi olmayan kaymak gibi arabaydı. Neyse.

Opel denince, Vectra B'dir en önde benim için. Vectra B olmasa belki şu an Opel'den bir haber olurdum. Şu an temiz bir Vectra otomatik CD veya CDX bulursam hiç durmam.