Opel'in son bombası OPEL AMPERA

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben anlamıyorum neresi geç kalınmış araç hybrid değil tamamen elektrikli ve 2010 gibi çok çok yakın bir tarihte bu araç çıkıyor hangi markada tamamen elektrikli bir üretim var sadece tesla roadster kaldı ki hala yollara çıkmadı

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yüksel sadece elektrikli değil ampera.. içten yanmalı motor da var bünyesinde... tamamen elektrikli demek doğru olmaz,

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
içten yanmalı motoru elektrik üretilmesini sağlıyor, doğru. o yüzden hybrid kategorisinde ayrı bir yere sahip... yine de dünya genelinde geç kalınmış bir uygulama,

ben bu arada geç kalınmış derken tüm firmalar adına konuşuyorum, yanlış anlaşılma olmasın :) tabi bu tamamen petrol devi ve otomotiv devi amerikanın fuelcell patentlerini elinde bulundurması vs vs ye kadar dayanıyor, tabi bir de bir anda tüm seçenekleri kullanıma sunmak işlerine gelmiyor firmaların, stratejik olaylar bunlar...

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel honda civic yapmayamı başladı:( bu ne ya kendileri daha yaratıcı olamıyorlarmı japonların arabasını örnek almışlar

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kemal abi sallamaz hibrid mibrid..Çok ceryan çeker der ekstra vergi felanda düşünebilir. :)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alo aşkım şarjım bitti.Yolda kaldım :p

Şaka bir yana tip olarak bence açığa çıkmadan honda civic demek yanlış olur.Genel hatlar olarak benziyor.